discord keylogger

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakkbdyi

Yeni üye
5 Nis 2016
32
0
sa arkadaşlar kusura bakmayın cok cok özür dileyerek bir sorum olacaktı discort da resmin içine keylıgger ekleyip karşı tarafın pc sindeki basmış oldugu tuşları ekran göörüntülerini alabilme şansımız varmıdır acaba

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Öncelikle binder işlemi veya benzer işlemler yaparak Trojan gönderebilirsiniz . Ancak bunu bir upload sitesine yüklemeniz gerek . Dosya.tc gibi siteleri kullanabilirsiniz .

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Öncelikle binder işlemi veya benzer işlemler yaparak Trojan gönderebilirsiniz . Ancak bunu bir upload sitesine yüklemeniz gerek . Dosya.tc gibi siteleri kullanabilirsiniz .

ustad pek anlayamadım tam olarak bilgim yok bunlardan resmi yuklemeyı anladımda şimdi hazır kodlar oluyor ya trojonlı ben bunları alıp resmin içine yapıştırsam ve kendime mail olayını nasıl yöneltebilirim mesela bi oyun oynuyoruz metin2 ve bununla ilgili oyun içi resim çekildik onu gruptan atıcam ama atmadan once içersine dediğimiz bu keyloggerı gömebilirmiyim bu şekilde nasıl yapabilirim bilgisi olanlar yardım edebilirmi

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
43
github.com/tarik0
Her dosya türünün kendine özgü bir yapısı vardır. (Örnek: JPEG, PNG, RAR) Bir resmin içine zararlı bir yazılım gömmek için ya bir açığa ihtiyacın olmalı ya da EXE'nin ikon fotoğrafını resim olarak değiştirip sosyal mühendisliğini kullanmalısın. Aksi taktırde windows'da bulunan medya programları gönderdiğin resmi açamaz, bozuk olarak gösterebilir.

burakkbdyi

Yeni üye
5 Nis 2016
32
0
abi ben tam anlayamadım ama şimdi amacım şu metin2 oynuyoruz ve oyun içi çekilmiş resmin içine kodu gömüp bunlara atınca tıkladıklarında pc den girdikleri tuşlar ekran görüntüleri mailime gelsim istiyorum bunu nasıl yapabilirim program kuıllanmam mı lazım

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
43
github.com/tarik0
Şöyle yapabilirsin;

1- Güzel bir RAT programı bul ve sistemi kur.
2- Güzel bir crypter bul yoksa Windows Defender otomatik olarak engelleyebilir.
3- Güzel bir binder bul ve oluşturduğun programın ikonunu resim ikonu olarak değiştir.
4- Discorddan yolla ve açmalarını sağla.

Gerisi sana kalmış.

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
24
Teşkilat
Merhabalar , @burakkbdyi keyloggeri C# 'den oluşturabilirsiniz , discord token oluşturucu diye tasarlarsanız veya karşı tarafa atarsanız karşı taraf bunu yer.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gBzTWUqd7oE[/ame]

NOT: Başarılı sonuç aldım

Order 13

Üye
15 Nis 2019
110
0
Azerbaijan
Her dosya türünün kendine özgü bir yapısı vardır. (Örnek: JPEG, PNG, RAR) Bir resmin içine zararlı bir yazılım gömmek için ya bir açığa ihtiyacın olmalı ya da EXE'nin ikon fotoğrafını resim olarak değiştirip sosyal mühendisliğini kullanmalısın. Aksi taktırde windows'da bulunan medya programları gönderdiğin resmi açamaz, bozuk olarak gösterebilir.

mükemmel bir açıklama gerçekten

delete01

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
289
0
Bildiğim kadarıyla Darkcometrat tarzı bir programla basıp herhangi bir upload sitesine yüklemenle görebilirsin başka yolur varsada bilgim yok..

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Merhaba öncelikle RAT sistemine ihtiyacın var ayrı olarak binder ikonunu resim ikonu yapmalısın sonra gönder ve açsın ve hallet başka yol ise direk trojan bulaştıradabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.