Discord nasıl linke virüs koycam

Strex

Üye
11 Ağu 2022
136
29
Selamlar arkadaslar ben bu hack işine yeni başladım dc de bi çocuk var beni darlıyo ben hackerım fln bende gununu gostermek istiyorum fln ama hiçbirşey bilmiyorum linke fln virüs koyuyolar onu nasıl yaparım bilen varsa yazarsa sevinirim:)

Hacked by Me

Yeni üye
25 Mar 2022
24
7
Notepad'e bir virüs yaz (internetten bulabilirsin) Yazdıktan sonra farklı kaydete bas. Mesela dosyanın adı virüs, dosyanın adını virüs.bat yap. ve karşıdakine yolla

8 Ağu 2022
87
45
Dünya
Selamlar arkadaslar ben bu hack işine yeni başladım dc de bi çocuk var beni darlıyo ben hackerım fln bende gununu gostermek istiyorum fln ama hiçbirşey bilmiyorum linke fln virüs koyuyolar onu nasıl yaparım bilen varsa yazarsa sevinirim:)
Trojan hazırlaman lazım ardından link kısaltma platformlarından linkini kisaltabilirsin. Bu sayede karşıdaki kurban senin dosyanın virüs veya bir trojan olduğunu anlamaz

CoderFox

Yeni üye
23 Ağu 2022
9
6
Merhaba dostum link e virüs koyulmuyor maalesef link in içindeki dosyaya virüs koyarsın orası ayrı bu dediğim işlem de binder veya joiner diyerek aratabilirsin iyi günler kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.