Discord Oynuyor kısmını nasıl yapabiliriz

21 Eki 2020
121
4
C/Discord
KdmiBv5.png

bunu nasıl yaptı

sağ tık inceleden

Kod:
<div class="flex-1xMQg5 flex-1O1GKY vertical-V37hAW flex-1O1GKY directionColumn-35P_nr justifyStart-2NDFzi alignStretch-DpGPf3 wrap-ZIn9Iy buttonsWrapper-2spIeK vertical-3w1v88" style="flex: 1 1 auto;"><button type="button" class="button-2IFFQ4 button-38aScr lookOutlined-3sRXeN colorWhite-rEQuAQ buttonSize-AQY2mE grow-q77ONN"><div class="contents-18-Yxp">Discord</div></button><button type="button" class="button-2IFFQ4 button-38aScr lookOutlined-3sRXeN colorWhite-rEQuAQ buttonSize-AQY2mE grow-q77ONN"><div class="contents-18-Yxp">Web Site</div></button></div>

bunu çıkarttımda
nasıl yapıcağız :D
acil yapmayı öğrenmem gerek çünkü
ilk defa gördüm normalde sadece resim ve yazılar değiştirliyor sanıyordum
veya sitelerinin alan adı olduğu içinmi yaapbiliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Cevap: Discord Oynuyor kımsını nasıl yapıcaz

Merhaba gayet basit bir işlem " ... oynuyor " olarak göstermek. Ama bir resim koymak vs. kendine göre kişiselleştirmek için farklı işlemler yapmanız gerekebilir.
Discord > Profilinize tıklayın ayarlar kısmı gelecek > "Oyun Etkinliği" bulun > Aktif edin. Daha sonra bilgisayar üzerinde discord açıkken oynadığınız oyunlar görünecektir. Onların isimlerini yine aynı yerden değiştirebilirsiniz.

21 Eki 2020
121
4
C/Discord
Cevap: Discord Oynuyor kımsını nasıl yapıcaz

ѕeleɴια;9323100' Alıntı:
Merhaba gayet basit bir işlem " ... oynuyor " olarak göstermek. Ama bir resim koymak vs. kendine göre kişiselleştirmek için farklı işlemler yapmanız gerekebilir.
Discord > Profilinize tıklayın ayarlar kısmı gelecek > "Oyun Etkinliği" bulun > Aktif edin. Daha sonra bilgisayar üzerinde discord açıkken oynadığınız oyunlar görünecektir. Onların isimlerini yine aynı yerden değiştirebilirsiniz.

teşekkürler ama istediğim şey o deil

oynuyor kısmında sitesini reklam etmiş ve orda discord - web site yerleri var onları ayarlayamadım ben

ZiksthemW

Haftanın Asistanı
28 Mar 2020
1,062
148
Oslo
Cevap: Discord Oynuyor kımsını nasıl yapabiliriz

Merhaba,

Aşağıdaki video ile kolayca yapabilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-WBQuAlF_DE[/ame]

Saygılarımla,
ZiksthemW

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.