Discord sesli kanala girince-çıkıncaki sesleri kapatma

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
300
51
Merhaba bugün sizlere birisinin sesli kanallara girip çıktığındaki sesin nasıl kapatılıp açılabileceğini göstereceğim. Bu sorunu THT Discord'da film gecesi yaparken yaşadım çok sinir bozucu olabiliyor bazen bunun için yazıyorum bu konuyu şimdiden kolay gelsin.

1. Kullanıcı ayarlarına girin.

2. Bildirimler kategorisini bulun.

3. Fotoğrafta adlandırılan bölümleri bulun.

4. Buradaki tikleri kapatın

Konu buraya kadardı zor değil kurcalasanız kendinizde bulabilirdiniz ama ben yapamayanlar için hızlıca gösterdim eğer herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım iyi seyirler :)

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,460
Shibuya
Çok kişiyle sohbet ederken ve dediğiniz gibi film izleme tarzı etkinlikler yaparken "mükemmel" bir çözüm. Discord kullanmaya yeni başladım sayılır ve en gıcık olduğum şeylerden birisi buydu. 😅 Konuşurken birinin odaya girip, daha sonra çıkınca gelen ses..... Şu an bile sinirlendim 😁 Öğrenmem çok iyi oldu. Ellerinize sağlıkkk 🥰

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Merhaba bugün sizlere birisinin sesli kanallara girip çıktığındaki sesin nasıl kapatılıp açılabileceğini göstereceğim. Bu sorunu THT Discord'da film gecesi yaparken yaşadım çok sinir bozucu olabiliyor bazen bunun için yazıyorum bu konuyu şimdiden kolay gelsin.

1. Kullanıcı ayarlarına girin.

2. Bildirimler kategorisini bulun.

3. Fotoğrafta adlandırılan bölümleri bulun.

4. Buradaki tikleri kapatın

Konu buraya kadardı zor değil kurcalasanız kendinizde bulabilirdiniz ama ben yapamayanlar için hızlıca gösterdim eğer herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım iyi seyirler :)
Elinize sağlık kısa ama yararlı bir konu olmuş.

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
300
51
Çok kişiyle sohbet ederken ve dediğiniz gibi film izleme tarzı etkinlikler yaparken "mükemmel" bir çözüm. Discord kullanmaya yeni başladım sayılır ve en gıcık olduğum şeylerden birisi buydu. 😅 Konuşurken birinin odaya girip, daha sonra çıkınca gelen ses..... Şu an bile sinirlendim 😁 Öğrenmem çok iyi oldu. Ellerinize sağlıkkk 🥰
teşekkürler :)

Elinize sağlık kısa ama yararlı bir konu olmuş.
teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.