Discord "Sorry, you have been blocked" hatası

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
How-to-Fix-Discord-Search-Not-Working-Error.png

Merhabalar sevgili TurkHackTeam üyeleri,
Discord platformunda bir süredir "Sorry, you have been blocked you are unable to Access discord.com" hatası alınıyor.
Discord tarafında sunucu taraflı problemlerden kaynaklanan bu hata yüzünden Discord'a erişim sağlanamıyor.
Bu hata bir süre devam edecek gibi görünüyor bilginize.

MUHTEMEL ÇÖZÜM
Muhtemelen yapılabilecek çözümler (kesin sonuç vereceği belli değildir) VPN/Proxy kullanıyorsanız kapatın, modeminizi resetleyin, Discord'u web üzerinden kullanıyorsanız tarayıcı geçmişini ve çerezleri temizleyin.

HATA GÖRSELİ
btjvnmh.jpg

hackyapamayanx

Yeni üye
8 Ağu 2015
8
0
aynı hatayı bende aldım sanırım sunucularında sıkıntı var herkese veriyor , hatayı almayan var mı görenler bi denesin

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
400
72
UZAY
Discordun sunucularında bir sorun var büyük ihtimalle. Aynı hatayı tarayıcı üzerinden giriş yapmaya çalıştığımda bende alıyorum. Zamanla düzeltirler sizin ek olarak yapabilecek birşeyiniz yok maalesef.

hackyapamayanx

Yeni üye
8 Ağu 2015
8
0
hata mesajı ama bir tık şüpheli bir şey mi yaptım hissi uyandırıyor o biraz tuhaf daha düzgün yazsalar konu bile açılmazdı büyük ihtimal

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,425
1,001
Arkana bak
How-to-Fix-Discord-Search-Not-Working-Error.png

Merhabalar sevgili TurkHackTeam üyeleri,
Discord platformunda bir süredir "Sorry, you have been blocked you are unable to Access discord.com" hatası alınıyor.
Discord tarafında sunucu taraflı problemlerden kaynaklanan bu hata yüzünden Discord'a erişim sağlanamıyor.
Bu hata bir süre devam edecek gibi görünüyor bilginize.

MUHTEMEL ÇÖZÜM
Muhtemelen yapılabilecek çözümler (kesin sonuç vereceği belli değildir) VPN/Proxy kullanıyorsanız kapatın, modeminizi resetleyin, Discord'u web üzerinden kullanıyorsanız tarayıcı geçmişini ve çerezleri temizleyin.

HATA GÖRSELİ
btjvnmh.jpg

Ben yaptığım için olabilir mi? 🙃

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.