Discord Spam Programı - SX SPAMMER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Merhaba Dostlarım :):
Direk Konuya Geçiyorum .. Program Klasörünü Açıyoruz ...
4AQPWC.png

Tokens.txt Metin Belgesine Tokenlerimizi Atıyoruz ...

Sonrasında Programımız " SX SPAMMER " Giriyoruz
WUNfWM.png

" Token Control " Butonuna Klik Atıyoruz :): Biraz Bekliyoruz ( Token 100 den Fazla Olmaması İyidir )
Sonrasında Bize Token Onayı Verecektir , Sıradaki Görevimiz Sunucu Davet Linki Almak
Hedef Sunucunun Davet Linkini Kopyalıyoruz ve Yapıştırıyoruz
NOT : " / " den Sonraki Harfleri Kopyalıyoruz örn.(Discord.gg/RaNDoM) Burdaki RaNDoM Kopyalıyoruz ve Davet Linki Kısımına Yapıştırıyoruz

Sunucuya Tek Tek Üyeler Eklenecektir , Sonraki Adım Hedef " Kanal İD " Kopyalıyoruz ve " Kanal İD " Kısımına Yapıştırıyoruz , Gönderilecek Mesajımızı " Gönderilecek Mesaj " Kısımına Yazıyor ve "Başlat" Basıyoruz :) , İşlemimiz Bu Kadar ...

Sonuç :
IadJeI.png

Bot Link ve Token List İçin : ( Yorum Yazmalı ve Konuya Teşekkür İleterek ) Bana Özelden Belirtilmelidir :):

16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Moderatör tarafında düzenlendi:
16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.