Discord Sunucu Ddos atma

Klaad

Üye
14 May 2020
51
0
discord sunucusuna ddos nasıl atılır? varmıdır kali de toolsu olan sağlam felan videolu anlatacak çok işime yarar bilen varsa bu arada nasıl atıldığını da anlatırsa sevinirim ben bi kaç sunucu da yaşadım sunucu en az 1 dk 2 dk ölü gibi oldu

Klaad

Üye
14 May 2020
51
0
bi kaç public sunucu var bazı kişiler ddos atıyor sunucu kafayı yiyor var

eğer bilen birisi varsa çok iyi olur

Son düzenleme:

LeValpha

Yeni üye
1 Ocak 2019
7
0
net limiter indirmelisin birde saldırı çıkışlı makineye ihtiyacın var, yoksa çok vurmadan vds patlar sanıyorum.
sürekli vurmak istiyorsan sana birisi ip sağlamalı çünkü sunucu konumunu değiştirince ipler değişiyor.
birde özel scriptler var bunları puttyden girerek kullanabilirsin. zaten sesler o an gider.

Son düzenleme:

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
DDoS'dan kastın sunucuya 100- 200 tane kulalnıcı sokmaksa maalesef artık yapabileceğini sanmıyorum. Kayıt olunurken captcha istiyor çünkü. Normal DDoS konusuna gelirsek de sunucu özel bir sunucu olmadığı için yani Discord'un kendi sunucusu olduğu için küçük çaplı bir saldırının işe yarayacağını sanmıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.