discord sunucuma bot basabilirmiyim

unknow13

Yeni üye
7 Haz 2022
28
5
dicord sunucuma bot basabilirmiyim mümkünmü böyle bişey olması basılıyorsa nası basılıyor söylerseniz sevinirim şimdiden hepinize teşşekür ederim

unknow13

Yeni üye
7 Haz 2022
28
5
evet üye kasabilirsin belli internet siteleri var para atıp basılıyor insta takipçi mantığı gibi ama sunucuda mesaj atmazlar o sıkıntısı var
sorun yok bildiğin bir site varmı bu arada ins takipci basmayı da bilmiyordum onun içinde özel biyer açıcaktım sen yazmışın tşk discord bot içinde bildiğin bir yer varsa link halinde atabilirsin fiyatına göre alırım

ditanza

Üye
6 Eyl 2022
57
10
sorun yok bildiğin bir site varmı bu arada ins takipci basmayı da bilmiyordum onun içinde özel biyer açıcaktım sen yazmışın tşk discord bot içinde bildiğin bir yer varsa link halinde atabilirsin fiyatına göre alırım
token generetor yada bir yerlerden token bulursan benden tokenleri yüklemek için program alabilirsin yada sitede biraz gezerek o programı bulabilirsin

unknow13

Yeni üye
7 Haz 2022
28
5
Takipçiden kastınızı kullanıcı olarak algılıyorum. Evet olabilir itemsatış'tan alırsanız daha güvenli olur sizin için. 1000 kullanıcı 120 TL mesela gerçek bu.
fiyatı çok yüksek

token generetor yada bir yerlerden token bulursan benden tokenleri yüklemek için program alabilirsin yada sitede biraz gezerek o programı bulabilirsin
token bunuyoda nasıl kulancam hiç anlayamadım

ditanza

Üye
6 Eyl 2022
57
10
teşşekür ederim de 50k takipçi nasıl 25 tl oluyor bana ultra bir gerçekci gelmedi yani garip ins anlamıcakmı o kadar takipciyi
j4j dediği mantık bir sunucu var oraya mesaj yazıyorsun adam sana dm yoluyla ulaşıyor ve karşılıklı sunucularınza giriyorsunuz
uğraşmak istemezsen bunun için hazır bot scriptleri var o kodları gerekn şekilde doldurduktan sonra bot otomatik bir şekilde sunucuna adam çeker youtube'da j4j botu yazarak yüzlerce sonuç bulabilirsin

unknow13

Yeni üye
7 Haz 2022
28
5
j4j dediği mantık bir sunucu var oraya mesaj yazıyorsun adam sana dm yoluyla ulaşıyor ve karşılıklı sunucularınza giriyorsunuz
uğraşmak istemezsen bunun için hazır bot scriptleri var o kodları gerekn şekilde doldurduktan sonra bot otomatik bir şekilde sunucuna adam çeker youtube'da j4j botu yazarak yüzlerce sonuç bulabilirsin
dc gel Unknown2#2678 burdan yazışalım site kasıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.