Discord Telefon Dogrulama

24 Tem 2019
140
46
Discord telefon dogrulama istiyor numaramı giriyorum bu numara geçersiz diyor bende 1-2 telefon numarası daha denedim ancak bunlarda olmadı discord girebilmem içinde telefon dogrulaması gerek bunu nasıl çözebilirim geçici bir numara bulma sansım varmı dogrulama'da kullanmak için

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
709
3
316
neutron
Discord telefon dogrulama istiyor numaramı giriyorum bu numara geçersiz diyor bende 1-2 telefon numarası daha denedim ancak bunlarda olmadı discord girebilmem içinde telefon dogrulaması gerek bunu nasıl çözebilirim geçici bir numara bulma sansım varmı dogrulama'da kullanmak için
uygulamaya özel tek kullanımlık numara veren siteler var ücretsiz de var ama discort için denemedim sen deneyebilirsin ve discort için de özel numara veren siteler var yani çözülür ama bu siteler para ile satıyor yani ortalama 3 veya 5 tl bir numara. Ama ben sana hatanın çözümünü bulmanı öneririm çünkü bu hata her karşına çıktıkça yeni numara alman dopru olmaz. Discort uygulama ve site için direkt olarak silip yükleyebilrsin hata düzelmesi lazım düzelmediği taktirde söz konusu telefonun üzerine discort hesabı açık olup olmadığını kontrol et varsa direkt ulaşırsın hatanın nedeni numaranın üstünü zaten kayıtlı bir hesap olmul olması olabilir

24 Tem 2019
140
46
uygulamaya özel tek kullanımlık numara veren siteler var ücretsiz de var ama discort için denemedim sen deneyebilirsin ve discort için de özel numara veren siteler var yani çözülür ama bu siteler para ile satıyor yani ortalama 3 veya 5 tl bir numara. Ama ben sana hatanın çözümünü bulmanı öneririm çünkü bu hata her karşına çıktıkça yeni numara alman dopru olmaz. Discort uygulama ve site için direkt olarak silip yükleyebilrsin hata düzelmesi lazım düzelmediği taktirde söz konusu telefonun üzerine discort hesabı açık olup olmadığını kontrol et varsa direkt ulaşırsın hatanın nedeni numaranın üstünü zaten kayıtlı bir hesap olmul olması olabilir
Zaten numara baska bir hesaba kayıt onun giriş bilgilerini giriyorum giriş diyorum hata da vermiyor tekrar boş giriş ayfası yükleniyor discord mail attıım ama net bir dönüş sağlamadılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.