Discord Token

TTrianTT

Yeni üye
29 Nis 2023
4
0
Merhabalar. Token ile ilgili birkaç sorum var aslında. Bu discord token ile ne yapılabilir? Sadece token ile giriş yapıldığını biliyordum ama bunu da yazamıyorum. Bir süredir araştırıyorum ama bir türlü token ile giriş yapmayı bulamadım. Discord'un sitesinde console'a yazmadığım hiç bir şey kalmadı.. Lütfen birisi yardımcı olabilir mi? Şimdiden çok teşekkürler :)

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
Merhabalar. Token ile ilgili birkaç sorum var aslında. Bu discord token ile ne yapılabilir? Sadece token ile giriş yapıldığını biliyordum ama bunu da yazamıyorum. Bir süredir araştırıyorum ama bir türlü token ile giriş yapmayı bulamadım. Discord'un sitesinde console'a yazmadığım hiç bir şey kalmadı.. Lütfen birisi yardımcı olabilir mi? Şimdiden çok teşekkürler :)

Bu Programi Deneye Bilirsiniz

Slore'

Üye
28 Haz 2023
79
35
Googleya discord token login yaz uzantıyı kur

LxrdJaay

Üye
30 Mar 2022
187
14
Tarayıcına Discord Token Login Eklentisi Yaz Ekle Ve Discordun Login Sayfasına geç üstten eklentilere tıkla indirdigin eklentiyi seç ardından tokeni yapıştır hesaptasın

TTrianTT

Yeni üye
29 Nis 2023
4
0

Bu Programi Deneye Bilirsiniz
Bunu da denedim ama ne yazık ki çalışmıyor...

Googleya discord token login yaz uzantıyı kur
Bunu da denedim ve görünen hiç bir eklenti çalışmıyor.
Tarayıcına Discord Token Login Eklentisi Yaz Ekle Ve Discordun Login Sayfasına geç üstten eklentilere tıkla indirdigin eklentiyi seç ardından tokeni yapıştır hesaptasın
Söylediğiniz tüm adımları denedim ama .../@me sayfasına girmeden tekrar login sayfasına atıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.