Discorda Altyapılar ve Botlar

12 Kas 2023
249
1
32
Discorda botların altyapıları arıyorum ve discord server benzeri işler için tool olur bot olur arıyom discordla alakalı bu gibi şeyleri Nereden Bulabilirim?

Clen1x_

Yeni üye
16 Kas 2023
30
6
OneDrive
Discorda botların altyapıları arıyorum ve discord server benzeri işler için tool olur bot olur arıyom discordla alakalı bu gibi şeyleri Nereden Bulabilirim?
Dostum discord sunucun varsa eğer ""SUNUCU AYARLARI"" kısmından ""UYGULAMA DİZİNİ"" bölümüne gelip "YARDIMCI" veya "SOSYAL" Bölümünden istediğin botu ekleyebilirsin eğer sorunu doğru anladıysam...
Eğer ki kodlarını vs bulmak istiyorsan dediğim bölümden herhangi botu seçerek githubda mevcut bilgiye ulaşabilirsin.

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
2,059
79
877
lihtgTHT.php
Genellikle discord botlarının yapımında glitch sitesi kullanılıyor. Bu sitede araştırmalar yaparak farklı botların altyapılarını hatta açık varsa botların tokenlerini bile görebiliyorsunuz. Sorunuzun cevabını bu sitede bulabilirsiniz buna ek olarak githubda çeşitli projeler de bulabilirsiniz. İyi forumlar.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,297
38
1,421
(nowhere) in
Merhabalar;

EmirhanSarac - Overview buradan bazı botların altyapılarına göz atabilirsiniz.
Ve eğer ünlü bir botun altyapısını istiyorsanız "Mee6 bot altyapısı." şeklinde arayarak bulabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.