Discord'da depremzadeyle dalga geçen S.A tutuklandı/gözaltında alındı.

Kaliyeyenibaşladım

Katılımcı Üye
8 Kas 2021
508
145
23
Kali

A**44 adlı Discord sunucusunda dalga geçen Aynı S.A tutuklandı.

Hepimize hayırlı uğurlu olsun.
Depremi yaşayan ve tüm Türkiye'ye geçmiş olsun.

Phice adlı kişi tutuklanmıştır.
A**44 sunucusunun kurcusu olan "babapro1337" hala serbest olabilir. Bu kurucunun bilgileride elimizde.

Son düzenleme:

Amiral.

Yeni üye
6 Şub 2023
26
6

Aynı şekilde biz bu olaydaki 2 arkadaşın tüm bilgilerini ele geçirmiştik. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.
Elinize kolunuza sağlık devamınında tutuklanması dileğiyle

Asterix.

Yeni üye
10 Ara 2022
7
1

Aynı şekilde biz bu olaydaki 2 arkadaşın tüm bilgilerini ele geçirmiştik. (Bu bilgilere internet üzerinden erişmek mümkün ancak yasal değildir. Araştırmanızı önermiyorum!) Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

A**44 sunucusunun kurcusu olan "babapro1337" hala serbest olabilir. Bu kurucunun bilgileride elimizde.
gözaltındaydı serbest bırakılmış tutuklanma yok

azx5

Üye
26 Ocak 2023
180
85
23
DPW

Aynı şekilde biz bu olaydaki 2 arkadaşın tüm bilgilerini ele geçirmiştik. (Bu bilgilere internet üzerinden erişmek mümkün ancak yasal değildir. Araştırmanızı önermiyorum!) Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Ya kardeşim adamın bilgileri sulalesine kadar zaten çoktan Public edildi instada bulursun heryerde dolaşıyor yok biz ettik yok biz ele geçirdik falan da görende yaptınız zannediyor Allah aşkına.

Kaliyeyenibaşladım

Katılımcı Üye
8 Kas 2021
508
145
23
Kali
Ya kardeşim adamın bilgileri sulalesine kadar zaten çoktan Public edildi instada bulursun heryerde dolaşıyor yok biz ettik yok biz ele geçirdik falan da görende yaptınız zannediyor Allah aşkına.
İnternette aradım ancak bulamadım. Bazı programlar var illa duymussunuzdur. oradan buldum. ele geçirdik pek olmamış evet. düzenliyorum.

azx5

Üye
26 Ocak 2023
180
85
23
DPW
İnternette aradım ancak bulamadım. Bazı programlar var illa duymussunuzdur. oradan buldum. ele geçirdik pek olmamış evet. düzenliyorum.
MERNİS ten buldun zannediyorsan çoktan trojanlar şuan PC nde cirit atıyor yakında webcaminden SS alınıp bu tarz sunucularda dağıtırlarsa hiç sasirma söyliyim 😅😅 bulabileceğin çoğu MERNİS virüslü haberin olsun insanları avlicam derken av olmayın.

KaiLawliet03

Yeni üye
27 Ocak 2019
24
7
Bu phiec denen çocuk depremdekilerle dalga geçmeyen kişi olduğunu, sadece orada olayı dinleyen kişi olduğunu iddia ediyor. Ama 3 - 4 saat öncesine kadar youtube kanalında Charmquell'in depremde kaldığı anın storysini kaydetmiş onunla dalga geçtiği bir videosu vardı. Şu an serbest bırakıldığını duyunca çok sinirlendim ve o videoyu yaymak istedim ama videoyu çoktan kaldırmış. Çocuk gerçekten depremde kalan kişiyle dalga geçmediyse bile Charmquell'in enkazın altında sıkışıp kalmasıyla dalga geçiyordu. Bu çocuğa inanacak mıyız gerçekten?
Zaten sunucularında örgüt gibiler.. Hepsi birbirini sürü gibi kolluyor ve onlarca dolandırıcılık suçlamaları var...

Tonga075

Yeni üye
6 Şub 2023
1
0
Bu phiec denen çocuk depremdekilerle dalga geçmeyen kişi olduğunu, sadece orada olayı dinleyen kişi olduğunu iddia ediyor. Ama 3 - 4 saat öncesine kadar youtube kanalında Charmquell'in depremde kaldığı anın storysini kaydetmiş onunla dalga geçtiği bir videosu vardı. Şu an serbest bırakıldığını duyunca çok sinirlendim ve o videoyu yaymak istedim ama videoyu çoktan kaldırmış. Çocuk gerçekten depremde kalan kişiyle dalga geçmediyse bile Charmquell'in enkazın altında sıkışıp kalmasıyla dalga geçiyordu. Bu çocuğa inanacak mıyız gerçekten?
Zaten sunucularında örgüt gibiler.. Hepsi birbirini sürü gibi kolluyor ve onlarca dolandırıcılık suçlamaları var.

O konuşan kişinin ismi soyismi verilmiş

void0

Yeni üye
6 Şub 2023
46
18
Yeterli değil eğer bu şahıs serbest birakildiysa resmi her yerde paylaşılmalı insan içine çıkmamalı. Depremzedelerle alay geçtiğine dair hikaye paylasimi yapmış. Gözaltında sonra kaldırmış o videoyu. Birde sürekli ip degisitiryormis bu eleman eğer bilgilerine ulaşan varsa resmi internete sizdirilmali

Kaliyeyenibaşladım

Katılımcı Üye
8 Kas 2021
508
145
23
Kali
Arkadaşlar lütfen bana DM üzerinden ulaşıp "bu adamın bilgilerini verir misin?" gibi şeyler yazmayın. KVKK ve etik dışı davranış nedenleriyle paylaşamam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.