Discord'da ses kanalının pingini arttırmak?

Oala

Yeni üye
16 Tem 2020
27
0
Öncelikle selamlar, konuyu nereye açacağımı bilemedim ilk bulduğum yere açtım affınıza sığınırım.

Bir çok discord public sunucusunda bulundum, sanal mafyalar ve sanal ilahlar çok gördüm. Bu sanal mafyalardan bazıları benim ownerlarımdı ve istedikleri sese vuruyorlardı ses ms i 4000-5000 i buluyorlardı. THT forum olsun veya başka forumlar olsun çok araştırdım fakat gördüğüm cevaplar şunlardı; Discord serverları çok güçlü hiç bir şekilde vuramazsın veya discord sunucusuna bot sokarak yapabilirsin diyorlardı. Benim bildiğim kadarıyla public sunucularının database botları var ve onlarla bir şeyler yapıyorlar fakat bilmiyorum. Lütfen yardım edin çok araştırdım bulamadım.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Cevap: Discord sese vurma

Merhaba, discord çok korunaklı bir programdır sese vuran kişiler iplogger tarzı şeyler kullanıyor olabilir, daha çok chat ile alakalı yani dediğiniz gibi bot veyahut iplogger kullanıyorlardır.

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island

"Sese Vurma" tanımı garip bir tanım olmuş :D ilk kez duydum. Bahsettiğiniz konuyu, büyük ihtimalle botlar üzerinden yapıyorlardır. Bu tarz boş tayfalar genelde sağda solda gezip rahatsızlık veren insanlardan ibaretler. Discord'u hackleyip internetinizi yavaşlatma, sesinize sabotaj vs. bu tarz şeyleri yapacak kapasiteye sahip değiller. Çok yüksek ihtimalle internette buldukları programlar vs. sayesinde konuşmada kendileri veya botlar aracılığıyla büyük boyutlu ses dosyaları almanızı sağlayıp internetinizi şişiriyor olabilirler diye düşünüyorum. İnternetiniz de zaten yavaş, veya kopmaya müsait ise sizin "sese vurma" tabiriyle kullandığınız olay meydana geliyordur.

benimki varsayımdan ibaret. (tavsiye niteliğinde) Yapılacak şey, bu tarz sunucularda barınmamanızdır. Sizin yapabileceğiniz bir şey yok.

Chester Hoca

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
876
800
DATA
Merhaba, bazı botlar var ki IP adresini kayıt altına alıyor mesaj yazdığında. Oradan IP adresini alıp saldırı yapmış olabilirler. Discord ile alakası yok IP adresi alıyorlar sadece aslında modem IP adresine vuruyorlar oda discord sunucularında seste olduğun için internetini geriletiyor ve yavaşlatıyor.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
1,489
K E R K Ü K
sanal çakallar biz onlara lamer diyoruz. biryerden senin ip ni bulup dos saldırısı yapmıştır, maliyetli iş kendine sanal makine alıp vurman lazım aksi takdirde olan kendi modemine olur.

Oala

Yeni üye
16 Tem 2020
27
0

"Sese Vurma" tanımı garip bir tanım olmuş :D ilk kez duydum. Bahsettiğiniz konuyu, büyük ihtimalle botlar üzerinden yapıyorlardır. Bu tarz boş tayfalar genelde sağda solda gezip rahatsızlık veren insanlardan ibaretler. Discord'u hackleyip internetinizi yavaşlatma, sesinize sabotaj vs. bu tarz şeyleri yapacak kapasiteye sahip değiller. Çok yüksek ihtimalle internette buldukları programlar vs. sayesinde konuşmada kendileri veya botlar aracılığıyla büyük boyutlu ses dosyaları almanızı sağlayıp internetinizi şişiriyor olabilirler diye düşünüyorum. İnternetiniz de zaten yavaş, veya kopmaya müsait ise sizin "sese vurma" tabiriyle kullandığınız olay meydana geliyordur.

benimki varsayımdan ibaret. (tavsiye niteliğinde) Yapılacak şey, bu tarz sunucularda barınmamanızdır. Sizin yapabileceğiniz bir şey yok.

Teşekkürler yorumun için dediğin her şey bana mantıklı geldi fakat botlar üzerinden olması zor çünkü anlık 260 ses çeken sunucu 7-8 yıllık arkadaşlarına yaptırıyorlar botu botu yapanlar tecrübeli botada zarar veremeyiz bana göre tek cevap seninde dediğin gibi program aracılığıyla. Ben araştırdım bulamadım sen bulursan banada verirsen çok sevinirim. Her şey için teşekkürler. :)

Merhaba, bazı botlar var ki IP adresini kayıt altına alıyor mesaj yazdığında. Oradan IP adresini alıp saldırı yapmış olabilirler. Discord ile alakası yok IP adresi alıyorlar sadece aslında modem IP adresine vuruyorlar oda discord sunucularında seste olduğun için internetini geriletiyor ve yavaşlatıyor.

Dediğin güzel mantıklı fakat sadece tek bir kişiye değil hedef alan sese saldırıyorlar o sesteki herkes etkileniyor örnek ses: Rise Of V*******

Teşekkürler.

sanal çakallar biz onlara lamer diyoruz. biryerden senin ip ni bulup dos saldırısı yapmıştır, maliyetli iş kendine sanal makine alıp vurman lazım aksi takdirde olan kendi modemine olur.

Maliyet benim için önemli değil. Benim düşünce ip adres ile değil. Discordda seste bir odaya saldırıyorlar o odadaki herkes etkileniyor.

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CAGLARmc

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
393
66
Jupiter
Merhaba yorumlara baktım konu hakkında en ufak bilgi olmadan atılmış yorumlar tahminler. dediğin olay ise ses sunucularının ip adreslerine yapılan saldırıdır. ayrıca botlar ip adresine mesaj atmandan vs ulaşamazlar

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,987
1,082
Kayseri
Merhabalar, WireShark ile Discorda baglandigin sunucuyu bulup vurabillirsin fakat bolge degistirdiginde etkisis kilacaktir. Ne yaziki suanda bunu dedigin sekilde yapabilecek bir sistem yok.

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Discord'un alt yapısı ile ilgili bir durum söz konusu olamaz, IP bulabilen Discord Botları mevcut. Eğer böyle bir iş yapacaksanız MC-AT botunu kullanmanızı öneririm ancak kendi bilgisayarınız üzerinden yapmayınız. MC-AT botu Sosyal Mühendisliğe dayanan, karşı kişinin hakimiyetini ele geçirme kavramını dediğimiz, rolü kendinize aldırıp yapabileceğiniz bir bot tarzıdır. Eğer bunlarla hiç uğraşmak istemiyorum diyorsanız da Targo Client adlı programı öneririm. Karşı hedeflerin ping değerleri ile oynama, bir nevi DOS atmak diyelim; ya da sunucusunu patlatabilirsiniz keyfinize kalmış bir durum. Targo Client'i daha önce kullandım, Administrator işlemlerinden tutun Rol verip alma gibi basit işlemleri de yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden Crack'li versiyonunu bulup deneyebilirsiniz. Tekrardan hatırlatıyorum kendi bilgisayarınız üzerinden denemeyin, bilginize.

Saygılarımla.

Oala

Yeni üye
16 Tem 2020
27
0
Merhabalar;

Discord'un alt yapısı ile ilgili bir durum söz konusu olamaz, IP bulabilen Discord Botları mevcut. Eğer böyle bir iş yapacaksanız MC-AT botunu kullanmanızı öneririm ancak kendi bilgisayarınız üzerinden yapmayınız. MC-AT botu Sosyal Mühendisliğe dayanan, karşı kişinin hakimiyetini ele geçirme kavramını dediğimiz, rolü kendinize aldırıp yapabileceğiniz bir bot tarzıdır. Eğer bunlarla hiç uğraşmak istemiyorum diyorsanız da Targo Client adlı programı öneririm. Karşı hedeflerin ping değerleri ile oynama, bir nevi DOS atmak diyelim; ya da sunucusunu patlatabilirsiniz keyfinize kalmış bir durum. Targo Client'i daha önce kullandım, Administrator işlemlerinden tutun Rol verip alma gibi basit işlemleri de yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden Crack'li versiyonunu bulup deneyebilirsiniz. Tekrardan hatırlatıyorum kendi bilgisayarınız üzerinden denemeyin, bilginize.

Saygılarımla.

Öncelikle yorumun için teşekkürler. Targo Client ile nasıl kendime administrator vericem ? Direkt sunucuyu girdiğim anda verebilecek miyim ? Nasıl olacak biraz daha açarsanız çok güzel olur. Teşekkürler.

CAGLARmc

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
393
66
Jupiter
Merhabalar;

Saygılarımla.

Merhabalar,

Discord'un alt yapısıyla ilgili bir durum olmadığını nerden anladınız?
IP bulan botlar olduğuna nasıl ikna oldunuz.
MC-AT ve Targo Client ne alaka ayrıca hedeflerin ping değeri neden önemli ses kanalı için yardım istediğini sanmıştım

Oala

Yeni üye
16 Tem 2020
27
0
Merhabalar,

Discord'un alt yapısıyla ilgili bir durum olmadığını nerden anladınız?
IP bulan botlar olduğuna nasıl ikna oldunuz.
MC-AT ve Targo Client ne alaka ayrıca hedeflerin ping değeri neden önemli ses kanalı için yardım istediğini sanmıştım

Ses kanalındaki TÜM üyelerin ses ms lerini bir anda 4000-5000 lere çıkarmak istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.