Discord'da Siberatay VIP Üyeliği ツ

EmirhanVR

Yeni üye
19 May 2021
29
7
Hayır göndermiyoruz. Ayrıca üyelik paketimizi shopierden alıyorsunuz ve shopierde yıllık 20.000 TL'den düşük satışlar için fatura kesimine ve şirkete ihtiyaç duyulmuyor.
Shopier maddelerinden biri

4.16. Üyeler, yaptıkları satışa ilişkin KDV faturası keserek Alıcı’ya göndermekle yükümlüdür. Şirket yalnızca, Üyelere verdiği hizmet karşılığında elde ettiği gelire ilişkin olarak fatura kesmektedir. Bu kapsamda Üyelerin, Şirket tarafından kendilerine verilen hizmet karşılığında kesilen faturanın adreslerine gönderilmesini talep etmeleri halinde bu taleplerini ve fatura bilgilerini Shopier’e bildirmeleri gerekmektedir. Talep eden Üyelere kesilen faturalar, takip eden ayın ilk haftasında posta marifetiyle gönderilir.

Hocam yasal olarak kesmek zorunlu. Shopier belli bir yere kadar kesmiyor, 1 TL bile kazansanız vermek zorundasınız. Bu devlet parayı nereden kazanıyor? Damga, KDV, şahıs şirketi o bu bir sürü para gidiyor, ben de Shopier'e kayıt olayım, vergi ödemeyeyim, öyle bir şey mi olur? Ticaret forumlarını gözden geçirin, birtakım kişilerin ne kadar ceza aldığını görebilirsiniz. Ayrıca bu vatani bir görevdir. Ben de vergi kesiyorum.

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
Shopier maddelerinden biri

4.16. Üyeler, yaptıkları satışa ilişkin KDV faturası keserek Alıcı’ya göndermekle yükümlüdür. Şirket yalnızca, Üyelere verdiği hizmet karşılığında elde ettiği gelire ilişkin olarak fatura kesmektedir. Bu kapsamda Üyelerin, Şirket tarafından kendilerine verilen hizmet karşılığında kesilen faturanın adreslerine gönderilmesini talep etmeleri halinde bu taleplerini ve fatura bilgilerini Shopier’e bildirmeleri gerekmektedir. Talep eden Üyelere kesilen faturalar, takip eden ayın ilk haftasında posta marifetiyle gönderilir.

Hocam yasal olarak kesmek zorunlu. Shopier belli bir yere kadar kesmiyor, 1 TL bile kazansanız vermek zorundasınız. Bu devlet parayı nereden kazanıyor? Damga, KDV, şahıs şirketi o bu bir sürü para gidiyor, ben de Shopier'e kayıt olayım, vergi ödemeyeyim, öyle bir şey mi olur? Ticaret forumlarını gözden geçirin, birtakım kişilerin ne kadar ceza aldığını görebilirsiniz. Ayrıca bu vatani bir görevdir. Ben de vergi kesiyorum.
adam dogru söylüyor yahu shopier sadece size pos işlevi sağlatıyor fatura kesmenize mani olmuyor.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,325
2,509
Sizde hacker olmak istiyorsanız buraya gelip hack eğitim ve dokümanlara sahip olabilirsiniz. Hâlâ üyeliklerimiz aktiftir.

22 Eyl 2021
57
10
23
Türk Hack Team'in Resmi Discord Sunucusunda Special VIP Üyeliği!

Special VIP Avantajları Nelerdir?

İsteğe Özel Tasarım Yaptır.

İstediğiniz şekilde bir tane avatar veya wallpaper talep edebilirsiniz.

✦ Yazılım, Hacking, Tasarım, Sosyal Medya Ve İstihbarat Hakkında Merak Ettiğini Öğren.

Bu alanlarda merak ettiğiniz sorulara yönetim üyeleri tarafından cevap alabilirsiniz.

✦ İstediğin Bir Yönetici İle Röportaj Yap.

Admin kadrosu haricinde yönetimde bulunan en fazla 10 soru sormak şartıyla istediğiniz yönetici ile yazılı röportaj yapabilirsiniz.

✦ Özel Doküman Ve Ücretsiz Kurslar

Birbirinden kaliteli ve öğretici içeriklere ulaşabilirsiniz.

✦ Sunucuda Kullanıcı Adını Değiştir.

✦ Sana Özel Rolün Ve Sesli Odan Olsun.

1 Aylık Üyelik - 30₺
3 Aylık Üyelik - 80₺
6 Aylık Üyelik - 150₺

Detaylı bilgi ve satın almak için Özel Mesaj yoluyla ya da Telegram üzerinden (@Venterius) iletişime geçebilirsiniz.

Kurs başlıkları neler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.