discovery wifi sorunu yardimci olursaniz sevinirim

alikose115

Yeni üye
3 Haz 2010
37
0
2 senedir gm discovery kullanicisiyim arkadaslar 2 sene boyunca hem root hem rom attim ama wifimde hic bi sorun yoktu fakat ben elimden telefonu dusurdum ve ekran kirildi dokunmatik kullanilmaz hale geldi ben bunu kendi servisi degilde normal ucuz yapan bi yere verdim fakat ne var ki warki wifim normalde calisior ama bazende kapaniyor wifi ikonuna bastigim zaman acilmiyor arkadaslar simdi bu olmadan once hic bi skntm yoktu abime felan sordum bu telefon bozulursa yenisini al dedi ya bunu arkadaslar benim wifimin acilip acilmamasi yazilimsalmiidr yoksa donanimsal mi goruslernizi bekliorum...

alikose115

Yeni üye
3 Haz 2010
37
0
Acilip kapaniyor derken hoca. Kastettigim hani aciyorum bi sure nette geziniyorum sonra baglanti kopuyor sonra ben tekrar kapatip acmaya calisiyorum basiyorum basiyorum acilmiyor en sonunda cakcam duvara telefonu o olcak ya

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
O ucuz yapan ''korsan'' servis telefonun wi-fi kartını değiştirmiş veya zarar vermiş olabilir. O yüzden kesintiler yaşıyorsundur. Yazılımsal olup olmadığını anlamak için cihazını fabrika ayarlarına sıfırlamanı tavsiye ederim. Eğer aynı hatayı veriyorsa ilk dediğim olay gerçekleşmiştir.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Acilip kapaniyor derken hoca. Kastettigim hani aciyorum bi sure nette geziniyorum sonra baglanti kopuyor sonra ben tekrar kapatip acmaya calisiyorum basiyorum basiyorum acilmiyor en sonunda cakcam duvara telefonu o olcak ya

eğer dediğin gibi durum varsa o yazılımsal problemdir dostum.Daha önce tamir ettirdiğin yere olmazsa ***ür telefonunu böyle bir sorun var wifi de onlar yenıden yazılım yüklerler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.