Disiplin Cezası????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByYuNuS

Üye
26 Ara 2010
135
0
arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim ve buraya açtım..

Benim sorum şu 1 hafta disiplin cezası yedim uzaklaştırma,sigara içerken yakalandım ve şu an cezam başladı..bu disilin cezası sicilime işler mi??,,ileride bi devlet kapısında bi işe girebilirmiyim???

İtiraz etme hakkım var mı???

Son düzenleme:

NafToCeMenT

Kıdemli Üye
22 Ağu 2009
3,249
0
Anadolunun Bağrından :)
Eğer cezan istiklal marşından kaçmak

Öğretmenlerine saygısızlık kapsamında

Kamu malı olan okula zarar vermek bunlara benzer olsaydı çok sorun olurdu

ağır suç degil ilerdi sigara içmekten yakalanan bir ogrencinin iş meselesinde zorluk yaşiyacagını zannetmiyorum

Son düzenleme:

aligulcan7

Katılımcı Üye
26 Tem 2010
656
0
k.maraş
iki üç yıl once lisedeyken bi hocam demişti bu disiplin sucları sene sonu kurulda uygun görülürse siliniyormus siciline işlenmiyormus cunku okulun belli bir basarı puanı varms ve disipline giden ögrenciler olunca puanı dusuyorms.tabi ne kdarı dogru bilmiyorum ayrıca diğer arkadasların dediği gibi cok ciddi bir suc deyil seninki okulda cok ögrenci sigara içiyor.bence siciline işlenmez böyle bir suc ve iş için sorun olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.