Çözüldü Disk Aniden Doluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

David Caine

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
397
0
cs_Assault
Arkadaşlar geçen gün bilgisayarımı açtım c diskinde normalde 15-20 gb boş yer varken 1 gb yer kalmıştı.Allah allah dedim baktım tüm dosyalara C:\Users\BenimAdim\AppData\Local\Temp klasörü 25 gb idi araştırdım geçiçi bilgileri tutuyormuş ancak bu akdar büyük olması beni şaşırttı, içindekileri sildim yer açıldı bugün sabah baktım tekrar 3 gb yer kalmış, baktım Temp dosyasına 25 gb! sildim Tekrar ve az önce gördüm ki temp dosyası 8gb olmuş? arkadaşlar sadece 2gb lık film indirdim ve nette çok takılmadım imkansız 8 gb 25 gb falan harcanması yani imkanı yok o kadar harcamıyoruz, üstelik Ttneti net yavaşlığı için aradığımızda 100 küsür gb harcayarak akk yediğimizi söylemişlerdi Allah için yardımcı olun nerden geliyor bu dosyalar nasıl durdurabilirim

Şuanda Temp te 8 gb olan tek dosya bir metin belgesi şeklinde gözüküyor ancak metin belgesile açılamıyor adı da aria-debug-5804 lütfen yardımcı olun

Moderatör tarafında düzenlendi:

bilimman

Üye
5 Haz 2016
144
0
Bilmiyorum ama belki oraya güncelleme dosyaları iniyordur.
Görev yöneticisinden diski en çok kullanan uygulamaya bak o uygulamayı kaldırmayı dene. Veya başlangıçta senden habersiz bir uygulama çalışıyor sürekli bir şeyler indiriyordur. Başlangıç uygulamalarına bi gözgezdir.

Bilgisayarına antivirüs kurup tarama yap. Virüs bulaşmış olabilir.

Temp klasörünü silmek dışında Windows Disk Temizleme aracını kullanabilirsin. Daha kapsamlı temizlik yapar.

David Caine

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
397
0
cs_Assault
Arkadaşlar yabancı bir forumda OneDrive ın yanlış kurulumu veya bi sıkıntısından dolayıdır diyordu bende 1 hafta önce falan onedrive güncellemeye çalışmıştım orda bir sıkıntı çıkarmış olabilirim şimdi bilgisayarımın bağlantısnı onedrive dan kaldırdım sanırım çözülmüş olması gerek ilginiz için teeşekkür ederim

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
Arkadaşlar yabancı bir forumda OneDrive ın yanlış kurulumu veya bi sıkıntısından dolayıdır diyordu bende 1 hafta önce falan onedrive güncellemeye çalışmıştım orda bir sıkıntı çıkarmış olabilirim şimdi bilgisayarımın bağlantısnı onedrive dan kaldırdım sanırım çözülmüş olması gerek ilginiz için teeşekkür ederim

Çözüldüyse Sorunun Ne Mutlu Yarın Sorunun Devam Etmiyorsa Çözüldü Diye Post Düşebilirsin

İyi Forumlar Sağlıcakla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.