Disk birleşmiyo yardım???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Nis 2008
232
1
resbo7.png

napmam gerekiyo yardım

Son düzenleme:

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
Bunun sebebi birleştirme esnasında kullanılan program hücreleri...

Bu kullanılan hücreler napsanda birleşme gerçekleşmez..Dağınık bir şekilde kalırlar..Ve tabikide bazı sistem dosyaları onlar yeşille belirtilmiş..

Senin yapman gereken güvenli kipe geçip birleştirmeyi orda yapman..Bu sayede bir çok program kullanılmadığından birleştirme biraz daha sağlıklı olacaktır..

Birde sana tavsiyem disk birleştirme destekleyen programlar var onlardan herhangi birini pc kur yardımı olacaktır...İyi forumlar..

12 Nis 2008
232
1
Bunun sebebi birleştirme esnasında kullanılan program hücreleri...

Bu kullanılan hücreler napsanda birleşme gerçekleşmez..Dağınık bir şekilde kalırlar..Ve tabikide bazı sistem dosyaları onlar yeşille belirtilmiş..

Senin yapman gereken güvenli kipe geçip birleştirmeyi orda yapman..Bu sayede bir çok program kullanılmadığından birleştirme biraz daha sağlıklı olacaktır..

Birde sana tavsiyem disk birleştirme destekleyen programlar var onlardan herhangi birini pc kur yardımı olacaktır...İyi forumlar..
eyvallah peki güvenli kip? onu nasıl yapacam bide programı varmı sitede veya bi lnkversen iyi olur tşk

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
Güzel kardeşim bunun bir sebebei falan yok zaten olması gereken bu hdd içerisinde belirli bir seviyede parçalanmış dosya lacakki çalışsın sorun yok sen keyfine bak

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
kardeş neden birleştirmekte bu akdar ısrarlısın onu anlayamadım bu birincisi yukarıdaki görünen resme bakarsan zaten birleştirmeye gerek yok gerek olduğunda zaten birleştirecek neden bukadar sorun ettin anlamadım Pc gayet temiz ve düzgün ...!

12 Nis 2008
232
1
kardeş neden birleştirmekte bu akdar ısrarlısın onu anlayamadım bu birincisi yukarıdaki görünen resme bakarsan zaten birleştirmeye gerek yok gerek olduğunda zaten birleştirecek neden bukadar sorun ettin anlamadım Pc gayet temiz ve düzgün ...!
eyvallah ya sade incele diyince birleştir diyo ondan sordum yoksa sana bi garezim yok sagolasın ilgilendin için

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
windows live oncare de var disk birleştirme girip ordabi tam hizmet taraması yap kardeş hem virüslerden fln kurtul hem kayıt defteri problemlerinden hem gereksiz süprintü dosyalardan hemde disk birleştirme ya ordan kolay gele

mehmet.7182

Yeni üye
5 Haz 2008
21
0
KardeŞ Bİ Sorun Bunun Gİbİ Bende Var Dİsk BİrleŞtİrmİyor Ve Mavİ Ekran Hatasi Verİyor ŞÖyle Kernel Data Inpage Error Bİde Kayit Defterlerİnde Sorunlar Var Bunlari Nasil DÜzeltİrİm Bİlgİ İÇİn Şİmdİden TeŞekkÜrler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.