Disk Problemi

Cre4ToR

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
772
1
Miami
Merhaba, Sevgili THT üyeleri

Şİmdi ben dualboot yöntemi ile win 10 un yanında kali kurdum. Ardından aç gözlü gibi tekrar dualboot yöntemi ile ubuntu kurmaya çalıştım. Ardından sürekli hata verince ben en sonunda kendi çapımca bir karar verdim ve c diskini biçimlendirip ubuntuyu ona kurdum. Oldu da. Ama kader olaraktan c diski silindiği için işletim sistemsiz kaldım. Lütfen yardım edin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.