Diskeeper kurulum sorunu:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yingveben

Yeni üye
19 Kas 2007
30
0
forumlarda aradım ama bulamadım.gözümden kaçtıysa kusurumabakmayın lütfen.

diskeeper kurulumunda maalesef problemım var.

setup ından pro yu kuruyorum. kurdugum zaman x.. x.. diye başlayan 2 tane daha klasör atıyor masa üstüne ve o klasörlerin içinde de setuplar ve bir ıkı dosya daha var dll uzantılı licans falan yazıyor.

tabıı onlara dokunmadım şu ana kadar.

pro yu çalıştırıyorum defrag yapıyor ama tam birleştirmiyor zaten halen pembe ve kırmızı çizgiler mevcut kalıyor.

acaba o x le başlayan klasörlerin içindeki setup ları kurmadıgım için mi.?

lafın kısası ben bu diskeeper 2008 premier edition12.0.758.0 Final w lisans.. i nasıl tam anlamıyla sağlıklı olarak kuracağım. bilen bir varsa yardımcı olabilirmi bana. yada benim gibi tam bilmeyen arkadaşlar içinde resimli program anlatım bölümüne eklerseniz çok makbule geçecek inanın.
ilgi ve alakanızdan ötürü şimdiden teşekkür ederim.

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
kardeş ben soununu tam anlayamadım
ama sanırım diskkeeper ı kuramamıssın

program yasal mı yoksa korsan mı?
pc işletim sistemi?(*** Bit Olarak Yanına Yazarmısın...)

bende şua nda işletim sisteminde en baştan kuruluydu ama o kadar beğenmedim sürümünden haberim yok işletim sistemin xp ise tavsiyem değildir
ama tam anlayamadım gene ss isteyecem senden olmassa msn konusuruk...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.