Disney plus

Tesgu

Yeni üye
23 Tem 2019
9
0
Merhaba arkadaşlar geçen gün disney plus aldım fakat düzgün çalışmadi herhangi bir içeriği açtığımda hata veriyor bu durumu yetkililere bildirdim telefonumun desteklenmediği söylendi disneyin sayfasinds tek gerekenin android 5 ustu olması yaziyordu telefonum galaxy j7 prime2 ve rootlu ne yapmam gerekiyor yüklemem gereken bir modül falan var mı magisk kullanıyorum pek bilgim yok yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,283
1,418
(nowhere) in
Merhaba arkadaşlar geçen gün disney plus aldım fakat düzgün çalışmadi herhangi bir içeriği açtığımda hata veriyor bu durumu yetkililere bildirdim telefonumun desteklenmediği söylendi disneyin sayfasinds tek gerekenin android 5 ustu olması yaziyordu telefonum galaxy j7 prime2 ve rootlu ne yapmam gerekiyor yüklemem gereken bir modül falan var mı magisk kullanıyorum pek bilgim yok yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
Merhabalar değerli üyemiz:
Sizlere tavsiyem, bir yakınınızda üst modelde bir telefon var ise (Örn: Xiaomi redmi 10 vs.) Onun ile tekrar deneyiniz, onda da olmaz ise tekrar desteğe yazın yazın.
İyi forumlar dilerim.

Tesgu

Yeni üye
23 Tem 2019
9
0
Merhabalar değerli üyemiz:
Sizlere tavsiyem, bir yakınınızda üst modelde bir telefon var ise (Örn: Xiaomi redmi 10 vs.) Onun ile tekrar deneyiniz, onda da olmaz ise tekrar desteğe yazın yazın.
İyi forumlar dilerim.
Merhaba baska telefonlarda calisiyor benimkinde calismiyor buna uygun yukleyebilecegim yazilim var mi telefonumda eksik olan ne merak ettim cunku tek gerekenin android 5 ustu olmasi soyleniyor

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,283
1,418
(nowhere) in
Merhaba baska telefonlarda calisiyor benimkinde calismiyor buna uygun yukleyebilecegim yazilim var mi telefonumda eksik olan ne merak ettim cunku tek gerekenin android 5 ustu olmasi soyleniyor
Telefonunuzdaki güncellemleri kontrol edin, tüm güncellemeler tam ise tekrardan sistem gereksinimleri nelerdir diye sorun. Diğer sorunuz hakkında tam bir fikrim yok eğer lazım ise bilen birisi en kısa sürede yazacağını düşünüyorum.
İyi forumlar dilerim.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Merhaba değerli forum üyesi;

Açıkçası gerekli ozellikler desteklemiyorsa zor . Ancak şunları denemenizde fayda var ;
  • Android cihazın önbelleğini temizleyin.
  • İşletim sisteminizi güncelleyin.
  • Play Store bölge ayarlarınızı değiştirin.
  • Sorun yaşadığınız mobil uygulamayı APK olarak indirin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.