Çözüldü Diyelim ki bir saldırı yaptım nasıl üstlenirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RomeroX

Üye
8 Ocak 2017
111
0
Arkadaşlar diyelim ki bir saldırı yaptım ve bunu üstlenmek istiyorum.bunu kanıtlamam için neler gereklidir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,923
483
85
u bilmiyorum maalesef
çökertmek işin basit tarafı. sıkıntı olan zaten bunu nasıl kanıtlayacağım. boşuna bu konuyu açmadım.

krdş ekran kaydı demek zaten başlattığın andan sutop ettiğin ana kadar o bilgisayarının ekranını kanıt olarak video çeker yani videolu gösterim sen saldırını başlatırsın krdş sonra camtasia ile felan kompleted finişh ettiğin programları sansürlersin
ben boşu boşuna yorum atmadm

RomeroX

Üye
8 Ocak 2017
111
0
krdş ekran kaydı demek zaten başlattığın andan sutop ettiğin ana kadar o bilgisayarının ekranını kanıt olarak video çeker yani videolu gösterim sen saldırını başlatırsın krdş sonra camtasia ile felan kompleted finişh ettiğin programları sansürlersin
ben boşu boşuna yorum atmadm

bunu nasıl yaptığımı göstermek istemiyorum sadece çöktüğünü göstereceğim. bu kanıt olur mu ki?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,923
483
85
u bilmiyorum maalesef
Bunlar Hep Amerikanın Oyunu Hocam :D
:trl
bunu nasıl yaptığımı göstermek istemiyorum sadece çöktüğünü göstereceğim. bu kanıt olur mu ki?
Diyorum ya zaten krdşm yaptığını sansürleyeceksin çöktüğünü ortaya kabak gibi çıkaracaksın googleden kabak fotoğrafı değil yalnız çöktüğünü video çekiceksin çalışan programları gösterme değil siteyi göstericeksin bakın çöktürücem dedim dedim ne oldu şimdi hıı diyeceksiniz :)
Video biraz uğraştırabilir belki

RomeroX

Üye
8 Ocak 2017
111
0
:trl

Diyorum ya zaten krdşm yaptığını sansürleyeceksin çöktüğünü ortaya kabak gibi çıkaracaksın googleden kabak fotoğrafı değil yalnız çöktüğünü video çekiceksin çalışan programları gösterme değil siteyi göstericeksin bakın çöktürücem dedim dedim ne oldu şimdi hıı diyeceksiniz :)
Video biraz uğraştırabilir belki

tamam saol.Veteran hocamıza demiştim ddos takımı açalım diye ama yine beni şimdiki gibi basit görmüşlerdi hadi bakalım Allah herkesin sonunu hayır etsin

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad olmuyor, dalacaksan AYT'yi indirme yahu..

Hani kabul, mutlaka bir sebepten ifrit etmişlerdir. Yine de Türkiye çıkarları için çalışmaya çalışan bir takım..

Cyberwarriors'u tam bilmiyorum.. Ama onların da vatanperver olduğunu duydum.

Saldıracaksan abdullah-ocalan.com'a dal.. Pislikler sunucu güçlendirmişler, tek başıma 4-5 mbits upload ile indiremiyorum. Sınırları zorlayınca da kendi modemimi indirdim, zaten teamviewer'dan evdeki bilgisayardan saldırıyordum şimdi eve gidip modem resetleyene kadar bağlantı imkanım kalmadı.

RomeroX

Üye
8 Ocak 2017
111
0
Üstad olmuyor, dalacaksan AYT'yi indirme yahu..

Hani kabul, mutlaka bir sebepten ifrit etmişlerdir. Yine de Türkiye çıkarları için çalışmaya çalışan bir takım..

Cyberwarriors'u tam bilmiyorum.. Ama onların da vatanperver olduğunu duydum.

Saldıracaksan abdullah-ocalan.com'a dal.. Pislikler sunucu güçlendirmişler, tek başıma 4-5 mbits upload ile indiremiyorum. Sınırları zorlayınca da kendi modemimi indirdim, zaten teamviewer'dan evdeki bilgisayardan saldırıyordum şimdi eve gidip modem resetleyene kadar bağlantı imkanım kalmadı.

yarın 4 civarlarında pc ye gireceğim istersen mesaj at beraber dalalım. Veteran hocamıza ddos takımı açalım diye söyledim fakat beni dikkate almadı. Böyle olması da benim canımı sıktı ve kendi başıma işi yürütmeye karar verdim. Gayetde iyi gidiyor dorusu ;)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,923
483
85
u bilmiyorum maalesef
yarın 4 civarlarında pc ye gireceğim istersen mesaj at beraber dalalım. Veteran hocamıza ddos takımı açalım diye söyledim fakat beni dikkate almadı. Böyle olması da benim canımı sıktı ve kendi başıma işi yürütmeye karar verdim. Gayetde iyi gidiyor dorusu ;)

Eğlence varda bizmi yok dedik krdeş sunucuya yetmezse ben buralardayım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.