Dizi önerir misiniz?

alicihancelik

Katılımcı Üye
23 May 2016
522
6
ÖTÜKEN
Beyler malum okullar bitti ve canımın sıkılmasini engelliyecek ve diğerki bölümleri heyecanla bekliyeceğim dizileri önerir misiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
OutCast şuan 2.sezon'u oynuyor izle bence :)
Hannibal bitti ama psikoloji konulu bi film ztn hannibal'ı tanırsın onunda konusu var
Prison Break, hapishaneden kaçış
Arrow kesin bilirsin
Breaking Bad bilmemene imkan yoktur
The walking dead
Fear the walking dead
The 100

alicihancelik

Katılımcı Üye
23 May 2016
522
6
ÖTÜKEN
breaking bad izledim bitti twd sıktı artık bunalttilar prision break izliyorum efsane dizi takip ediyorum sıfır bir bekliyorum izledim shamales izliyecem galiba

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
OutCast şuan 2.sezon'u oynuyor izle bence :)
Hannibal bitti ama psikoloji konulu bi film ztn hannibal'ı tanırsın onunda konusu var
Prison Break, hapishaneden kaçış
Arrow kesin bilirsin
Breaking Bad bilmemene imkan yoktur
The walking dead
Fear the walking dead
The 100

The Walking Dead 7. Sezon nerde bulabilirim ?

Birkouff

Üye
24 Eyl 2016
97
0
06-59
White Collar ve The Mentalist...
İzlerken niye daha once izlemedim bitince de keşke bitmeseydi, izlememiş olsaydım diyeceğin iki dizi...

justwach54

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
329
1
Çanakkale
Heroes
American Horror Story
The Walking Dead
Black Mirror

BEN BUNLARI TAKİP EDİYORUM SANADA TAVSİYE EDERİM HEROES 10 YILLIK DİZİ AMA BEN YENİ BAŞLADIM 2. SEZONDAYIM BLACK MİRROR EFSANE BİLİM KURGU AMERİCAN HORROR STORY EFSANE BİR KORKU DİZİSİ THE WALKİNG DEAD ZOMBİLİ BİR BİLİM KURGU DİZİSİ

CEA

Katılımcı Üye
13 Tem 2013
539
0
Mezar
Black Mirror izle biraz konusu ilginç ve sürükleyici ya da izlemediysen Breaking Bad olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.