Dizi önerisi olan ?

UzayMars987

Yeni üye
5 Haz 2016
36
0
Bileceksiniz
FAVORİM TARİH DİZİLERİDİR.FAKAT diğerleride olabilir
İZLEDİĞİM DİZİLER :
Da Vinci's Demon (favorim)
Sherlock (sevdim ama pek tarzım değil)
Mr.robot (gayet güzeldi 2.sezonu bekliyoruz)
Merlin (off nedesemki çok sevmiştim :D)
The Legend of korra ve Keltoş olan Avatar :D (severim böyle animeleri özellikle korra çok iyiydi)
TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Akasya duragı her sabah izledigim ve begendigim bir dizi :D

20 May 2016
242
0
26
Kocaeli
Benim beğendiklerim ve size önerdiklerim :
-Prison Break
-Doctor Who
-Shameless
-Legends of Tomorrow
-Sherlock
-How I Met Your Mother
-Person of Interest
-The Big Bang Theory
-American Horror Story
-The Flash
-Arrow
-Two and a Half Men
-2 Broke Girls
-Mr. Robot
-The Walking Dead

Herhangi bir sıralama ölçütüm bulunmamaktadır. Tamamen rastgele

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Arkadaşlar bu tarz konularımızı '' off topic''e alıyoruz yardım merkezini bu konularla işgal etmeyelim.
taşındı.

WhiteSlayer

Yeni üye
5 Haz 2016
25
0
Rize
Kardeşim LOST adında yabancı bir dizi var onu izleyibilirsin çok güzel bir hayatta kalma dizisidir tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.