Dizüstü şarj sorunu yardım lütfen

behrem258

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
309
0
Merhaba arkadaşlar,
Laptop kendi kendine şarj olmayı bırakıyor. Kabloyu çıkarıp takıyorum tekrar şarj olmaya devam ediyor. Bunu bazen 20 saniyede bir yapıyor bazen 1 gün boyunca hiç yapmıyor.

Bu sorunu yaptığı sıralarda kulağımı iyice laptopa yapıştırıyorum ve işlemci taraflarından bir ses geliyor
Tık tık tık diye sorun nedir?

He birde arkadaşlar o sırada işlemci ışığı hızlıca yanıp sönüyor nerdeyse fark edilmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

ErkanRedhack

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
643
0
Ankara
bilader sen girişi değiştir büyük bi ihtimal işlemcide bi sorun yok aynı sıkıntı bendede vardı arada bir tık tık oluyor bunun sebebi islemcinin fazla ısınması veya ıslemciyi soğutan fan bozulmuştur donanımdan anlarsan ac yap da kendin yapma onerırım büyük sıkıtnılar olabilir hocam sen en iyisi güvendiğin bir yere laptopu ver abi donanıma bi bakarmısn de içini açsın işlemiciye bak içini açtığında eğer karardıysa değiştir hemen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.