Django Eğitimi İster Misiniz ?

Django Eğitimi İster Misiniz ?

• Hayır , ilgilenmiyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir staj defterimi yazmam gerekiyordu, bir türlü başlamak nasip olmadı. Yarından itibaren staj defterini yazmayı düşünüyorum.

Çalıştığım yerde 4 ay boyunca python django ile haşır neşir olmam gerekti, bende hazır defteri yazacağım, burayada 2 3 şey atsam mı acaba diye düşündüm.

Eğer talep olursa, django yazıları paylaşacağım, anlatım 0 dan başlayacak (virtualenv den başlayıp django kurulumu da dahil), routing, view yapıları, model oluşturma, db işlemleri, authentication işlemleri vs vs anlatacağım. Eğitimi baştan sonra takip eden birisi kendi sitesini django ile geliştirebilecek seviyeye gelecek.

Bu tarz eğitim yazısı ister misiniz, olursa takip eder misiniz ?

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Ben ederim öğrenmenin sınırı yoktur , sanarız herşeyi biliyoruz. Bir bakmışız hiçbirşey bilmiyoruz. Zaten cahilliğimizde. Burda işte tek bildiğim şey hiçbirşey bilmediğimdir .

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Ben ederim öğrenmenin sınırı yoktur , sanarız herşeyi biliyoruz. Bir bakmışız hiçbirşey bilmiyoruz. Zaten cahilliğimizde. Burda işte tek bildiğim şey hiçbirşey bilmediğimdir .

Bir düşündüm de, "heçkır programları" veya "kıl tüy" konuların bilgi içerikli konulardan daha fazla gündemde olması burayı bilgi paylaşımları ile doldurmaya değer mi değmez mi.. Onu alabilecek bir kitle kaldı mı diye düşündürüyor..

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Konularınızı merakla bekliyorum. Benim için Python Django ile web programlama öğrenmek isteyen biri için çok yararlı olacağını düşünüyorum.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad senin programcılık becerini biliyorum. Django ise piyasadaki Python işlerinde en çok istenen framework.

Ben şahsen, kesinlikle isterim.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Konularınızı merakla bekliyorum. Benim için Python Django ile web programlama öğrenmek isteyen biri için çok yararlı olacağını düşünüyorum.

Üstad senin programcılık becerini biliyorum. Django ise piyasadaki Python işlerinde en çok istenen framework.

Ben şahsen, kesinlikle isterim.

Estağfirullah hocam..

Bu akşam başlamayı düşünüyorum umarım güzel bir şey olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.