DJ'ler buraya!!!FL Studio 7 FULL VERSİON!!

destructionzones

Yeni üye
21 Tem 2007
24
1
:invŞuana kadr gelmiş geçmiş en iyi dj programıdır arkadaşlar...işte fotosu!!!

2.jpg

flstudio7.jpg

Download: https://tik.lat/J9jxd

İlk olarak programı kurun..sonra dosya içindeki popup.reg adlı dosyayı çift tıklatın.. gelen uyarılara evet deyin..daha sonra crack içindeki iki dosyayı kopyalayıp C:// > program files > İmage - Line> Fl Studio 7 içine yapıştırın..daha sonra ''Programı buradan aç'' isimli dosya ile sorunsuz kullanıyorsunuz kolay gelsin..!

Son düzenleme:

DoSoL

Yeni üye
22 Ağu 2007
34
0
saol kardeş ya kayda gircez beat yapıcak program arıyodum bunu istiyodum demo var heryerde saol kardeşş

Dj_@rdi

Yeni üye
10 Ara 2007
26
0
Virtural dj programını hiç bir dj programına degişmem ama bunu yayınladıgınız iyi olmus ellerinize saglık

caner_1616

Yeni üye
8 Nis 2008
3
0
ooolllllleeeeeyyyy full programını buldum sağolasın kardeş çok güzel bir program herkeze tavsiye ederim ben demosunu kullanıyordum gerçeğinde süper olacak eminim :D

dj_renac

helly_zone

Üye
17 Ocak 2008
107
6
Emegine saglik arkadas Fl studio Buda Sony'nin programlarindan biri Bence en iyisi Acid pro cunku Bi Dj'e gerekli olan
butun hersey war...Virtual Dj'e gelirsek guzel program
ama sarkilari kayit yapiyoruz o zmn ses kalitesi dusuyot bu fl studioda'da Acid pro'dada kendimiz istedigimiz bicimde sarkilarin kalitesine gore kaydedebiliyoruz benim fikrim bu...Ama arkadasin ellerine saglik bu gibi programlari full olarak bulmak zor paylasim icin sagol yani :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.