DLL Injector [Python]

b0mb

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
471
1
İzmir
Ellerine sağlık, ama böyle bir konu pek güzel değil bana kalırsa. Nerde ne yaptığını anlatan bir konu açsaydın, çok daha değerli bir konu olurdu bana göre. Bunu yapabilirsen çok iyi olur :)

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Ellerine sağlık, ama böyle bir konu pek güzel değil bana kalırsa. Nerde ne yaptığını anlatan bir konu açsaydın, çok daha değerli bir konu olurdu bana göre. Bunu yapabilirsen çok iyi olur :)

Dll Injectorde bir uygulama seçersin ve uygulamaya dll enjekte edersin.Genellikle oyun hilelerinde kullanılır.

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /

Haklısın, yakında ctypes ile alakalı bir konu açmayı düşünüyordum zaten. Benzer bir şeyler yaparım

R34L H4CK3R

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
472
0
Merhaba, son zamanlar daha önceki ar-ge üyelerinin yapmamış oldukları çalışmaları yapmaya çalışıyordum. Gray Hat Python adlı pdf de gördüğüm ve ilham aldığım kodu nesne yönelimli olarak tekrar yazdım ve sizle paylaşıyorum. Umarım tersine mühendislikle uğraşan herkesin işine yarar. Projeyi yaptığım sürede başıma sayısız aksilik geldi.
Kolumu kırdım, gui yi bir türlü halledemedim vsvs, o yüzden en kısa zamanda 2. versiyonu GUI destekli olarak çıkarıp telafi edeceğim.
+ Üyelik adınız : Hacknology

+ Programın ismi : Injector

+ Programın sürümü : v1.0

+ Kullanılan programlama dili : Python

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: https://github.com/Hacknology/Dll_Injector/edit/master/dll_inject.py

+ Açıklama : Dll leri uygulamalara kolayca inject eder, PID i bilmiyorsanız görev yöneticisinden bulabilirsiniz.
3qGDdp.png

Bende test edecek exe ve dll olmadığı için test edemedim ama siz edebilirsiniz

Çok başarılı bir konu emeğine sağlık

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
175
Shawty
Elinize sağlık o kadar emek etmişsiniz tebrik ederim. :)
Hocam peki kullanım videosu yokmu veya nasıl kullanılır yazsaydınız çok güzel olurmuş.

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Elinize sağlık o kadar emek etmişsiniz tebrik ederim. :)
Hocam peki kullanım videosu yokmu veya nasıl kullanılır yazsaydınız çok güzel olurmuş.

Hocam sadece scripti çalıştıracaksınız. Örnek:
py -2 dll_inject.py
Sonra dll inject etmek istediğiniz programın PID'ini girip, eklemek istediğiniz dll nin tam yolunu yazacaksınız. Bu kadar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.