DNS Temizleme v IP Değiştirme CMD Komutuyla

iSyankaraLı

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,551
0
Her Yerden.

DNS Temizleme v IP Değiştirme CMD Komutuyla

6apXyk.png

20120321173716.jpg

Başlat => Çalıştır => => CMD Ardından

1) ipconfig /flushdns [Burada DNS önbelleğini silmiş oluyoruz

2) ipconfig /release [Burada Ip adresimizi serbest bırakmış oluyoruz 0.00.00.0.
3) ipconfig /renew [Burada yeni Ip adresi almış oluyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

420

Yeni üye
22 May 2010
44
0
Tmm da bunun trojan ile keylogger arasıda ne gibi bir ilişkisi var ? konuyu yanlış yerde açıorsunuz. Forum resmen allaha emanet

zxsel

Katılımcı Üye
28 Ara 2008
280
0
İZMİR
bunla ıp degısmez ancak banlanan sıtelere gırmek ıcın yada ındırme kısıtlaması ıcın kullanılır

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Bunu biliyorum ama uzun suredir kullanmiyorum windowns satwn windows kullananlarin burda tht sen ne isi olabilir ki pardua kali ve ubuntu tarzi olsa bole bos ferwksiz kodlara kalmazdi

YaALLAH61

Üye
3 Tem 2016
218
0
TRABZON
KARDEŞİM BUNLAR İŞE YARAMIYOR SADECE V4 ARESİ DEĞİŞİR GERÇEKTEN DEĞİŞTİRMEK İÇİN VPN KULLANABİLİRSİNİZ. ip-adresim.net/SENİN VERDİĞİN KOMULARI CMD YE YAZARSAK BURDAKİ İP DEĞİŞMEZ ANCAK VPN İLE DEĞİŞİR. DENEYİN, FARKI GÖRÜN...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.