DnSpySpoofer Cracked/ hwid spoofer

DE4DOT

Yeni üye
27 Nis 2020
22
1
0xF += 2 ^ 2
Arkadaşlar merhaba oyunlarda yediğiniz donanım banlarını kaldırmaya yarayan ücretli bir program tarafımca cracklenip ücretsiz hale getirilmiştir
Key Info:
- Supports Windows 10 (1803, 1809, 1903, 1909 <- Newest)🔨
- Supports Battleye And EasyAntiCheats🖥️
- Supports Intel and AMD 🛠️
- HWID Lock 🔒
Battleye ve EasyAnticheats oyun koruma programlarının donanım banlarını çözer
==========================
- Diskdrive serials
- Permanent MAC address
- Monitor serial number
- Baseboard serial
- Memorychip serials
==========================
İndir Tıkla

VirüsTotal Tıkla
6GSfU4.png

0SJdHe.png

 

jasgues

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
779
0
Sakarya
Eline emeğine sağlık. Programı incelemediğimi belirtmeliyim. Arkadaşlar için işe yarayıp yaramadığını anlamalarını sağlayacak bir şey yazdım. Hdd, cpu, anakart ve mac adresini görüntüleyebilecekleri bir araç.

İndirmek için tıklayın

Virustotal
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.