Doğu Türkistan İçin Destek // By-Hard

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0

Güzel olsada olmasada bende Doğu Türkistan' a destek için bir çalışma yaptım.

Defate Team' den de Çin sitelerine karşı bir atak yapmalarını istiyorum. Ve indexlerde de eğer bunu kullanmak isterlerse benim için büyük bir gurur olur.

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Ellerine Sağlık Cin Sitelerine Defaceler Bu Günden İtibaren Baslamıstır.

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Güzel tasarım.Tsarımın kötü olduğunu söyleseler bile aldırma kardeşim doğu türkistanı düşünmen yeter verdim teşekkürü!

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
sağolun arkadaşlar.

çin sitelerine basacağınız indexlerle dahada güzel olur inşallah.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.