Doğum günü index ?

hasta5555

Üye
2 Nis 2013
208
0
Merhaba Arkadaslar bir bayan arkadasim var ve ona dogum gunu sitesi hazirlayim istiyorum ama isteyim bana hazirlayacak bir arkadas varmidir yada hazir bir index varmi ?

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Bayan arkadaşım mı? WOW bu çok büyük bir lutüf değerlendir dostum :trl index diyorsunda aklıma direkt bir siteyi ne biliyim sql den midir ftp den midir admin bypass alıp index basmak geliyor büyük ihtimal kast ettiğin şey bu yoksa diğer türlü .com'lu bir siten var ve o siteyi bayan arkadaşın için index istiyorsun ki buna index değilmez script tarzı denilir yada grafik tasarımda yapabilirsin her neyse. Ne anlattığımı bende anlamadım sağlıcakla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.