doğuya neden bordoberelileri göndermiyolar

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale
Beyler iyi dinleyin.
Benim dayım askerliği hakkaride yapmış bi anısını anlatmıştı.
5 araba gidiyolarmış arabaların içinde en az 10 asker. Her arabada 2 tane hücum yelekli 2 asker varmış dayımda da varmış. Her hücum yelekli olanda da 5-6 tane şarjör varmış 15 kurşunluk ayrıca silahları da doluymuş. Konvoyun önünü dağda sadece 4 tane terörist kesmiş düşünsene abi senin askerin var cephanen var 4 tane teröristi vuramıyosun vurma emri vermemişler. Şimdi bide siz bordo bereli falan filan diyosunuz. Devir para devri aga.

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Kaleyi Feth etmek Gibi düşünün Çarpık Yapılanmada Her Yere Tuzaklanmış kilolarca Bomba ve Aniden Size Doğru Ateş Eden Kişiler Merhum Atam Fatih Sultan Mehmed Bile 50.000 Kişilik Ordusu İle 10.000 Kişilik Kaleyi 50 Günde Feth Etti.

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Beyler iyi dinleyin.
Benim dayım askerliği hakkaride yapmış bi anısını anlatmıştı.
5 araba gidiyolarmış arabaların içinde en az 10 asker. Her arabada 2 tane hücum yelekli 2 asker varmış dayımda da varmış. Her hücum yelekli olanda da 5-6 tane şarjör varmış 15 kurşunluk ayrıca silahları da doluymuş. Konvoyun önünü dağda sadece 4 tane terörist kesmiş düşünsene abi senin askerin var cephanen var 4 tane teröristi vuramıyosun vurma emri vermemişler. Şimdi bide siz bordo bereli falan filan diyosunuz. Devir para devri aga.

Katılıyorum Babam Diyarbakırda Yaptı Askerliğini Körfez Savaşı Sırasında Teröristler Baskın Yapıyorlarmış Karakollara Fakat Teröristler Ateş Etmediği İçin Askerde Karşılık Veremiyormuş.

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
Ölen askerler bence birebir çatışmalarda ya da sokak çatışmalarında ölmüyor.PÖH'ün zırhlı araçları 50 kg bombaya dayanıklıysa o adamlar 100-200 kg bomba döşüyor.Zaten eğitimsiz birlikler orda olsa emin ol daha fazla kayıp verirdik.

Bak Yaşım Küçük Ama Türkiye Şu Anda Abd Gibi Büyük Bir Devlet Değil Abd de Zenci İsyanında Orduyu Şehire İndirdi Ama Türkiye İndirse Düşünsene ''Foşik Tece Bizi Vurirr-Milet Meclisimizde Bile Girmişler-Ve Sözde Hukuk Yanlısı Avrupa Neler Yapacak''. :( (Edit: Orada Şu Andada Var Arkadaşımızın Dediği Gibi Zaten 200 Kişiden Fazla Geberen Vardır Basına O kadar Diyorlardır)

Öyle olmaz.Avrupa nedense Türkiye'nin yanında bu sefer,hdp ve yandaşları sokağa çıkma yasağına 2-3 kere AİHM'e dilekçe verdi hepsini reddettiler.İngiltere pkknın para kaynağını ''kesmiş''.Garip.

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
Bu Arada Arkadaşlar Devlet Emin Olun ki Surda Çatışmada Kaybeden Taraf Olacak Tank Top İle Giriyorlar Ve 45-46 Gün Oldu Halen Direnişleri Devam Ediypr

yaw arkadaşlar bakın ben diyarbakırda yaşıyorum sur daki askerlerin hepsi 22 23 yaşlarında 3 5 tane 30 yaşında asker var surun içinde pkk yok bu arada sadece ydg-h var bunu bilin ordan burdan sallamalar yapmayalım ve karşılıklı çatışıyorda suikast filan yok

Bu adam neden pkk'yı savunuyor biri bana açıklasın arkadaş :mad::mad:

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Arkadaşlar aslında şöyle bişe var

tüm olanlar medyaya yansımıyor nasil yansimiyor,

borbo bereliller batıda değil doguda onlar zaten 7/24 serbest dağlarda dolaşiyorlar belirli bir rota çerçevesinde, şöyle bişe var öldürülen teröristlerin cesedlerini pkk'a birakmiyor hepsini topluyor ya yakıyor yada gömüyor neden derseniz zaafiyet sayısı vermemek için yapiyor bi çatişma olsa 50 pkkliyi öldürse onlarin zararına oldugu için leşlerini birakmiyorlar aliyorlar

bluehajck

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
377
0
Diyarbakır
Arkadaşlar Allah İçin Ordan Burdan Sallamalar Yapmayın Gelin Amede Görün Gerçekleri yok Bilmem Bordo Yok Bilmem Dağda Rota da imiş Filan Bırakın Bunları Gelin VE görün ....

TreDHACK

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
723
0
Diyarbakırı Gördüm Ben Zamanında Çok Güzel Şehirdi 2010'a Kadar Sonrasında pkk Şehire İnmeye Başladı Yavaş Yavaş Nevruzlarda Felan Çok Kötü Olaylar Oldu...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.