Dokunmatik kafayı yedi

LeGiOnS054

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
325
0
Sakarya
Selamın Aleyküm arkadaşlar, benim bu seferki sorunum, android telefonumun sürekli kendi kendine işlemler yapması, duruyorum, ekran açıkken dursuk yere saçma saçma yerlere basıyor, format attım yine düzelmedi, marka t50, içimi bi pişmanlık duygusuda kaplamadı değil, garantiye versem parça çalarlar endişesi var, bu sorunun bir hal çaaressi varmıdır sizce, yada sizdede oluyormu bu tür sorunlar? (Herifler t50 nin dokunmatiği basmıyor diyor, benimkide fazladan çalışıyor, saçma o_O)

LeGiOnS054

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
325
0
Sakarya
T-50 nin bile toplama olduğunu söylüyorlar, insan kıllanıyor iyiden iyiye, güvenilir servisten kastın servis 1 tane sonuçta tek merkez istanbulda, ilerde daha kötü olursa diyede işkilleniyorum

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Dokunmatik ekran kalibre ayarı bozulmuş büyük bir ihtimal. Bu tüm markalarda yaşanan bir sorun o yüzden için rahat olsun, t50 ye özgün değil.

LeGiOnS054

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
325
0
Sakarya
Sarj aletini degistir cikiyosa bataryayi cikar bosalt ve ekrani iyice temizle

T-50 nin bataryası çıkmıyor malesef :) Ama şarj aletinden dolayıda olabilir, benim eski telin şarj aletinin başı açıktaydı bantlamıştım, yavaş şarj ediyodu zaten, sonradan baktım kullanma kılavuzuna ZTE şarj aleti dışında takmayınız yazıyordu

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Bende çakma s5 var genelde şarjda kullanırken kafayı yiyor bide avuç içinde tutarken kasanın kenarındaki parlak kısımdan dokunmatik işliyor, menüdeyken filen ekrana üflediğimde bile işlem yapıyor telefon o derece :D

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
şarj aleti yapıyo onu. aldığı akım fazla yada eksik olnca basta normal sonra sapıtıyo bizzat test ettim onayladm bataryayı bitir orjinaliyle şarj et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.