Dolandırıcı heralde

BigTang

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
328
0
ACİL Arkadaslar gittigidiyor dan dyg teknoloji adinda bir firmadan telefon aldım telefon geldi ve bozuk çıktı geri gönderdim 2 haftadır haber yok telefonlarını arıyorum kimse açmıyor lütfen bilgilendirirseniz ne yapmam gerekiyor kime şikayet etmem lazim

BestOfTheHACK

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
375
0
Nereye
ACİL Arkadaslar gittigidiyor dan dyg teknoloji adinda bir firmadan telefon aldım telefon geldi ve bozuk çıktı geri gönderdim 2 haftadır haber yok telefonlarını arıyorum kimse açmıyor lütfen bilgilendirirseniz ne yapmam gerekiyor kime şikayet etmem lazim

bende gelbial dan aldım gm 4g 550tlye 2 günde kargo geldi hiç bi sorun yok :)
sen en iyisi dava aç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.