Dolandırıcı ile alakalı sorunum

AndroKing

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
675
0
Giresun
Arkadaslar instagramda okulsetin diye bir sayfta var öncelikle olayımı anlatayim bu sayfa insatgram in büyük mizah sayfalarında vs. paylaşılıyordu bende bakayim dedim yollayacaklarini söyledikleri seyler 10 defter 80 yaorak 2 kalem rotrigen 5 faber castell silgi pilot kalem ve hediye kulaklık bende sipariş verdim 3 gun sonra geldi ve gelen ürünler rezil kargo ile 109 tl verdim 1 kalem adi 10 defter falan cok rezil bunları geri aradim falan mesaj attim engellediler bunları nasil şikayet ederim parami geri almam onemli değil baska insanları dolandirmasinlar yeter

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Arkadaslar instagramda okulsetin diye bir sayfta var öncelikle olayımı anlatayim bu sayfa insatgram in büyük mizah sayfalarında vs. paylaşılıyordu bende bakayim dedim yollayacaklarini söyledikleri seyler 10 defter 80 yaorak 2 kalem rotrigen 5 faber castell silgi pilot kalem ve hediye kulaklık bende sipariş verdim 3 gun sonra geldi ve gelen ürünler rezil kargo ile 109 tl verdim 1 kalem adi 10 defter falan cok rezil bunları geri aradim falan mesaj attim engellediler bunları nasil şikayet ederim parami geri almam onemli değil baska insanları dolandirmasinlar yeter

Yaptıkları tam olarak dolandırıcılığa girer mi bilmem. Güzel kardeşim böyle şeylere nasıl inanıyorsunuz ben anlamıyorum.. Lütfen birdaha kanma. Bal reklamları gibi birşey.​

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
3
323
Bugün Kime Veya Hangi sayfaya para verirsen reklamını yaparlar. Reklamlara inanmayın zaten kaliteli ürünler satan firmalar adını kendisi duyarabiliyor. Umarım Kimsenin Başına Böyle Şeyler gelmez.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Steam

Hocam steam hesabımdaki bir yakın arkadaşımın hesabına erişim sağlayan dolandırıcılar onun adına bana bir bağlantı attı.Bende arkadaşım diye tıkladım güvenerek fakat dolandırıcılar onun hesabından giriş yapmış ve hesabımı çalrak farklı masum birisine satmış hesabım gelmese dahi o adamın cezasını çekmesini istiyorum yardım edermisiniz

AndroKing

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
675
0
Giresun
Dolandırıcı oldugunu kanitlayabilirim

Tüketici haklarina gidip orda siparis vererek gelen kargoyu kanıt olarak sunabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rias Gremory

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
269
3
Tanrı Dağı
Açıkçası hiçbir fikrim yok nasıl şikayet edebileceğin hakkında . Eğerki kin beslediysen illakide kötülemek istersen ürünleri videoya al bas azarı sosyal medyada paylaş eğerki ilgi görürse satan kişi zaten batar :) Genelde böyle instagram sayfalarından alış veriş yapılmasını tercih etmem. Fiyatına göre yorumlamam doğru olmaz ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.