Dolandırıcılık & Hırsızcılık Hakkında Yardım BİLGİ

RoMPaF

Üye
9 Şub 2011
127
0
Ordu
Merhaba arkadaşlar ilk öncelikle ben şunu öğrenmek istiyorum bilişim hakları dolayısıyla dolandırıcılık fln en az 1 yıl veya 3 yıl hapis cezası ile degisiyor simdi gelelim konumuza arkadaşlar şimdi adam bana banka isim soyisim bilgilerini verdi ve bu bankaya para yatır bla bla dosyasını veriyi sana vericem dedi ondan sonra sonraki gün ben parayı gittim atmye yatırdım adamı akşama kadar bekledim sonra bi ara girdi 12 de giricem dedi gece. Gece saat 12 oldu adam ortalıkta yok sonra gece saat 02.00 sularında adam actı sonra aramızda bir tartışma başladı olup olmadık yerde ondan sonra adama ben küfür etmedigim hakaret etmedigim tehdit etmedigim takdirte adam bana küfürler etmeye başladı ve nereye şikayet ediyosan et dedi bana şimdi bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum parayı ben yatırdım konuşmaların hepsinin kaydını yaptım teker teker sslerini cektim ve makbuzunda ss sini cektim kac tl yatırıldı saat kacta yatırıldı vs. şimdi ben bu adamı nasıl şikayet edebilirim bu konu ile ilgili bana yardım edebilirmisiniz bu arada adamın verdigi banka bilgileri kendisinin deil başkasının ve ben VAKIFBANK'a yatırdım

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.