Dolandırıcılık

Murat3479

Yeni üye
24 May 2024
1
0
Arkadaşlar, Çin li bir dolandırıcı sitesi var. trade.crisuperpro.com hacklemek mümkünmüdür? Coin dolandırıcılığı. Şikayet var da bu konuda açılmış şikayetler de var. Ne yapılabilir?

24 May 2024
77
86
Ğökyüzü sessizliği
Yurt dışı ise pek bişi yapılmaz. Yurt ici olsa anında ters kelepce. Vize muhabetti cart curt Anca interpol gibi polis teşkilatları ilgilenir. yurt dışı olaylara devletler arası olcagı icin mecburen 1-2 yıl sürer sikayetin olumlu sonuclanması internette gezinirken uyanık olun.

BlackDynamite

Uzman üye
7 Kas 2023
1,058
402
Arkadaşlar, Çin li bir dolandırıcı sitesi var. trade.crisuperpro.com hacklemek mümkünmüdür? Coin dolandırıcılığı. Şikayet var da bu konuda açılmış şikayetler de var. Ne yapılabilir?
yanlıs anlama ama ne siteyi nede parayı alabilirsin hiç bi yere sikayet edemezsin zor crypto amaç gizlilik ve baktım simdi tr den çok yatıran var o siteye biri 4 k dolarını çekememis 😂 komik ya neden güvenmedik yada bilmediğiniz uygulmalara para yatırılırki bu altaki kiside yatırmıs baksana ben anlamıyorum dessenki bilgisayar eğitimi al yada biyere para harca yap dessen yapmazlar ama böyle ne düğü bilinmedik uygulmalara para yatırılar ahhh ahh bizdemi kursak böyle site yatırına 10 dolar ödül 300 dolar yatırcan 20 dolar ödül parayı çekmek için efendim 500 dolar istiyoruz ne güzel sistem !!!
n56cni7.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.