dolandırıldım yardım edin

yousmululiet

Yeni üye
30 Ağu 2015
19
0
manisa
öncelikle herkese merhabalar.

teyze oğlumun üzerine kayıtlı bir kredi kartı vardı bunu ben kullanıyordum ve 2 saat önce beni aradı dün için 1.100 liralık harcama yapıldığını söyledi inanamadım müşteri hizmetleriyle konuştuğum zaman bu ayın 1 inden itibaren bu güne kadar toplam 5.800 Türk lirası harcanmış şok oldum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz ?

IrReHacK

Yeni üye
19 Şub 2016
35
0
öncelikle herkese merhabalar.

teyze oğlumun üzerine kayıtlı bir kredi kartı vardı bunu ben kullanıyordum ve 2 saat önce beni aradı dün için 1.100 liralık harcama yapıldığını söyledi inanamadım müşteri hizmetleriyle konuştuğum zaman bu ayın 1 inden itibaren bu güne kadar toplam 5.800 Türk lirası harcanmış şok oldum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz ?
mahkemeye git kardeşim hakkını adelette ara polise git

ismet103

Kıdemli Üye
20 Eyl 2009
4,001
0
Sen savcılığa git. Burda bankanında sorumluluğu var. Çünkü; bankanın istihbarat birimleri vardır. Onlar her an takiptedir. Olağan dışı ve şüpheli bi harcama olduğunda direkt kartın sahibine ulaşır teyit alır. Ulaşamazsa kartı kullanıma kapatır. Görünen o ki bu işlemler olmamış. Geçmiş olsun.

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
Geçmiş Olsun Kardeşim Kredi kartın ile herhangibi bir sitede alışveriş yapmıssın başkalarıda o sitenin datasını çekmiş kredi kartınla alışverişler yapmış bankana git ödemeleri itiraz ettir itiraz edilmezse polise başvur veya savcılığa git

1cahil

Üye
9 Mar 2016
64
0
Hemen yelkenleri suya düşürme bi tanıdığımın başına bu tarz bişey gelmişti. Yabancı bir alış veriş sitesinde yaklaşık 1500 tl harcanmış gibi görrünüyordu banka ödemeyle ilgili teyit almadığı için -normalde mesajla kod atıyorlar sanîrım- kendini haksız görüp hesabına parayı iyade etti.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.