dolandırıldım

SakarSirin

Üye
22 Ara 2013
88
0
arkadaslar yukarıda yazdıgım sıteden bı urun alıcaktım get acmasını soyledım ben anlamam acamam acıl para lazım dedı benı yola getırdı hesap numarasını verdı parayı hemen yatır gondereyım dedı parayı yatırdım adres ıstedı sımdı benım numaramı engellemıs baska numaradan aradım kapalı ne yapabılırım yardımcı olun lutfen :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

SakarSirin

Üye
22 Ara 2013
88
0
yardımcı olurlarmı bı cok sıteye baktım takıpsızlık kararı cıkıyomus bı sonuc alabılırmıyım elımde parayı yatırdıgıma daır makbuz ve 2 adet numara var.

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
arkadaslar yukarıda yazdıgım sıteden bı urun alıcaktım get acmasını soyledım ben anlamam acamam acıl para lazım dedı benı yola getırdı hesap numarasını verdı parayı hemen yatır gondereyım dedı parayı yatırdım adres ıstedı sımdı benım numaramı engellemıs baska numaradan aradım kapalı ne yapabılırım yardımcı olun lutfen :(

dostum site yöneticileriden yada polislerden yardım isteyebilirsin

SakarSirin

Üye
22 Ara 2013
88
0
kanıt olarak sadece soyledıgım seyler var para yatırdıgıma daır makbuz var sıte uzerınden konusma yapmadık sadece sıte uzerınden ılan ıcın aramamı soyledı bende saf gıbı aradım hemen :( bı sonuc cıkarmı sızce

AviReaL

Katılımcı Üye
30 Mar 2013
456
0
World
Sahibinden.com 'da TC kimlik numarasıyla kayıt olunmuyormu ? Eğer öyleyse adminle konuş TC 'sini al.TC yoksada IP'den bulunurlar sen savcılığa git en garanti yol bu çünkü :)

SakarSirin

Üye
22 Ara 2013
88
0
arkadaslar dun savcılıga gıttım ancak hıc ummadıgım bı cevap aldım benden kanıt veya dolandıran kısının adresını ıstedıler ne kadar sacma zaten adresını bulsam kımseye gerek duymadan ben halledebılırım ama ıs adresını bulmakta.

SakarSirin

Üye
22 Ara 2013
88
0
sıteye mail attım aradaım ancak bana bılgılerını veremıyeceklerını soyledıler zaten boyle kurumlar yuzunden rahat rahat herkes bırbırını dolandırabılıyor TC bu konuda malesef bıze yardımcı olmuyor boylede devam ettıgı surece benım bızım gıbı ınsanların haklarını yemeye devam edecekler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.