Dolandırıldım

POYRAZ4680

Üye
29 Tem 2017
242
0
kahramnmaraş
Arkadaşlar ınternet üzerinden alışveriş yapacaktım daha doğrusu ınstagramdan ödeme kanıtı tarzı şeyler vardı bende iki ayakkabı sipariş ettim adam Watsapptan engelledi zaten yabancı bı numaraydı elimde sadece adı soyadı ve İstanbul da ki bı bankada hesap bilgileri var. Sizce ne yapabilirim sosyal mühendislik de olur ama bısey yapıp o parayı almam lazım çünkü ogrencıyım ayakkabı için para bırıktırdım sonunda boyle oldu. Gece gece yardımcı olursanız sevinirim.

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17
Bence git polise kendin ugrasma illahi ugrasicam dersen de insta yeni hesap ac sahte profil inandirici olsun ordan bir seyler yaparsin artik kolay gelsin.

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Bence kendin uğraşma direk siber polise git elinde olan bilgileri ver eğer zaten yakalarlarsa sana bilgi gelir

2 Haz 2019
139
0
Frankfurt
Arkadaşlar ınternet üzerinden alışveriş yapacaktım daha doğrusu ınstagramdan ödeme kanıtı tarzı şeyler vardı bende iki ayakkabı sipariş ettim adam Watsapptan engelledi zaten yabancı bı numaraydı elimde sadece adı soyadı ve İstanbul da ki bı bankada hesap bilgileri var. Sizce ne yapabilirim sosyal mühendislik de olur ama bısey yapıp o parayı almam lazım çünkü ogrencıyım ayakkabı için para bırıktırdım sonunda boyle oldu. Gece gece yardımcı olursanız sevinirim.

Hiç kendin uğraşma eğer uğraşır da beceremezsen tekrar şikayet durumunda seni de suçlu görebilirler Git direkt davanı aç.

NAGELDA

Yeni üye
12 Nis 2019
14
0
Tekirdağ
Sevgili yoldaş sana diyebilceğim tek şey dava etmelisin ve banka hesabı hareketlerini kontrol etmelisin zaten banka hesabını iptal ettiyse bile nerden hangi bankadan olduğu gözüküyor oradaki kamera kayıtları ve bummm <3

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.