domain+ hos alım önerileriniz

caginreis

Uzman üye
26 Ara 2015
1,205
7
!
Godaddy de ben promosyon kodu ile 5 TL'ye almıştım araştır bulabilirsin belki aktif :)

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,207
4
686
Evet zamanında bende ordan cok almıstım ama suan 52tl olmus malasef

merhaba, godaddy için indirim kodu kovalamalısın. https://www.alastyr.com/ bu firmaya göz atabilirsiniz 6 dolar sanırım. hosting için yine aynı firmayı veya güzelhosting'e göz atabilirsiniz fiyatlar çok yüksek değil. eskiden iki firmada da sitemi barındırmıştım sorun yaşamadım. iyi forumlar.

AneszteSzi

Üye
22 Eki 2015
205
0
domainhizmetleri'ni tercih edebilrsin fiyarlar gayet uygun

ordan alıcagımı godadyden alırım fakat ben daha ucuz arıyorum

Godaddy de ben promosyon kodu ile 5 TL'ye almıştım araştır bulabilirsin belki aktif :)

Evet zamanında bende ordan cok almıstım ama suan 52tl olmus malasef

Hepsini inceledim suan sadece 39tl ile hostinger önde gidiyor daha ucuzunu bulamassam ordan alıcam artık

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
49
969
Merhaba
Hostingere Bakmanı Tavsiye Ederim Yanlış Hatırlamıyorsan %80 civarı indirim vardı
İyi Forumlar

AneszteSzi

Üye
22 Eki 2015
205
0
aldım arkadaslar tşk ederim hepinize

Moderatör tarafında düzenlendi:

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
İsimtescil biraz tuzlu fiyatlar gelebilir ama kalite on numara servis olsun teknik ekip hız vs. sıfır sıkıntı.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Domain çoğu yerde aynı fakat hosting konusunda https://www.senkronet.com.tr/ kesinlikle fiyat/performans şirketi yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum gerek bireysel hostingler gerek bayi hosting konusunda 10 numara müşteri hizmetleri de gayet müşteri dostu öneririm.

yusuf68700

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
531
0
SECORTY ALEM

Dostum Cidden Ucuzmuş Saol :kahkaha
16d5AA.png

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Hayır GoDaddy indirim kuponları hala çalışıyor. Aşağıdaki kuponlar 1 yıllık .com domainini 6TL'ye indiriyor ikisi de ama küsuratları değişik. Örneğin: 6.15tl / 6.45tl

Hosting için uzmantescil tercih edebilirsin 3 aylık hosting 10tl

Kodlar:
GOFD711A
GC99CA05

Teşekkür etmeyi unutmayın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.