Domain Ne Kadar Eder

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
Merhabalar Arkadaşlar sanalcüzdan.com sizce ne kadar satılır en kolay nerede satarım bide domain güzelmi sizce ?

Son düzenleme:

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Tamamen tahmini olarak söyluyorum, bence eder. Asdfghjk.net gibi olanlar 80 TL civarında veriliyor. Birkaç gün önce sorguladığımda böyle bir fiyat çıkmıştı.

Random gibiyse belki az edebilir. Çok da edebilir :) Bilemiyorum. :) Mantıklı bir kelimeyse daha iyi tabii ki.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Birisi sanal odeme olayina girismedigi taktirde elinde patlayacagini dusunuyorum. Girerse, buyuk ihtimalle 100+ tl bi fiyata anlasabilirsiniz.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Alan adına bağlı site güzel bir siteyse fazla para edebilir, bilinmiş bir alan adıysa, bilinmemişse en az 5 10 tl çünkü godaddy de .com 6 tl mi ne.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Merhabalar Arkadaşlar sanalcüzdan.com sizce ne kadar satılır en kolay nerede satarım bide domain güzelmi sizce ?

Alan adı satış sitelerinin hepsine koy. Siteye de aynı şekilde satılık diye yaz fakat fiyat da yazki millet düşünsün. Güzel bir isim fakat sanalcuzdan.com harelde dediğin Türkçe karakter sebebi ile. Ne kadara satılır dersen profosyonel bir firmaya denk gelmediğin sürece genellikle amatör kişiler tarafından alınmak istenilir onuda kar ile ancak goddady den 10 liraya alırsın 60 70 e satarsın. Tr deki direk domain satın alma fiyatına yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.