Domain Sorunu

baturayo

Yeni üye
5 Tem 2007
5
0
DOTTKdan 2 aydır domain alamıyorum Get'e Basıyorum Bu Hatayı Veriyor Yardımcı Olurmusunuz.:kızgın

Gizli Sekmeden Denedim , Vpn Açtım Çerezleri Temizledim, Telefondan Denedim Yokmu Bir Çaresi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
Sorun sitede olmayabilir. Abuk subuk domainler almaya çalışınca sıkıntısız veriyor. Ama bilindik şirket domainlerine benzer şeyler almaya çalışınca bende hata veriyordu. Zaten o sitenin dediği şey de almak istediğin domainin uygun olmadigidir. Sitede sorun olduğunu sanmıyorum yani. Daha az kurumsal olan kisisele yakın bi domain almayı denedin mi. Hata vermemesi lazım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.