Donanım Rehberi Görsel Eğitim [650 MB lık CD 85 Mb olarak Sunuldu ]

(_RstaR_)

Uzman üye
10 Şub 2008
1,005
14
MagMa
Donanım Rehberi Görsel Eğitim [650 MB lık CD 85 Mb olarak Sunuldu ]
A'dan Z'ye Donanım Rehberi Görsel Eğitim Seti Türkçe [650 MB lık CD 85 Mb olarak Sunuldu

NTdonanimrehberi.jpg


Bilgisayarın iç ve dış ana bileşenlerinin temelleri. Anakart, ekran kartı,işlemci,klavye,fare vs. vs. bileşenlerinin çalışma prensipleri Sandra, Tweak XP ve Power Toys gibi yazılımların demoları ve kullanım temelleri ve ileri seviye kullanıcılar için “Bilgisayar performansını arttıran ipuçları” Bilgisayar Bileşenlerinin sökülüp,takılmasının detaylı anlatıldığı video dersleri. BIOS ile ilgili temel bilgiler. İzleyin, dinleyin, öğrenin ve uygulayın.. Sonuçta öğrenin. Artık her problemde TEKNİK SERVİS‘E para dökmeye SON.

RapidShare: 1-Click Webhosting
 

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
43
Indirdim Gorsel Guzel Hazirlanmis Sesli Anlatim Sahane Yapmislar,Arsive Attim Tavsiye Ederim Tam Arsivlik Bir Gorsel Set
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.