Donanımdan anlayan içeri LÜTFEN!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jakobe

Yeni üye
30 Tem 2009
5
0
ANAKART: Biostar 1066MHz AM3/AM2+/AM2

İŞLEMCİ: AMD Athlon II X2 240 2.8GHz 2 MB CACHE

RAM: 2 GB KİNGSTON 667MHZ DDR2 (ömür boyu garanti)

HARDDİSK:SAMSUNG 320 GB SATA

EKRAN KARTI: ONBOARD 512MB EKRAN KARTI(BİRCOK OYUNU ACAR (3000 SERİSİ ATI EKRAN KARTI))

CD/DVD: SAMSUNG 22X SATA DVD RW

KASA: Everest 300W Siyah Kasa (Siyah/Kırmızı piano ATX Kasa)

SES KARTI: TÜMLEŞİK Realtek ALC662 6 Kanal HD ses

bu sistemi 520 tl'e almayı düşünüyorum.. ne diyorsunuz arkadaşlar? sizlerinde fikirlerini almak istedim!..
kartı

onlysecret

Yeni üye
5 Ocak 2010
47
0
Valla kardeş iyi bir kasa ve normal bir ücret. İşlemcinden iyi raminde. Ayrıca harddiskin de 320 gb çok iyi bak sana söylim Benim :
1.5 gb seninkiyle aynı ram ddr2
160 gb harddisk
2.80 işmeci
256 nvidia ekrankartı fx5500
dvd-rw
ses de realtek

Yani benim kasa bu haliyle süper ve hızlı. Artık senin kasa jet gibi olur bu fiyata kaçırma derim arkadaşım.

Berch

Yeni üye
8 Ağu 2008
11
0
bencede kaçırma güzel bir sistem onboard ekran kartı olduğu için oyunları oynarken yüksek çözünürlüğü ne kadar elde edersin orası tartışılır ama genede fiyat ve performans açısından iyi bir kasa...

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
işlemcisi core 2 duo (2.6 olması lazım) ,ekran kartı 1 gb olan bir pc yi 850 liraya sıfırını topladım geçen.=) sen düşün artık ben sana piyasasını söyleyim =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.