doomworld.com Leak

The Gölge

Katılımcı Üye
16 May 2019
878
3
1,746
Saldırı Timleri Grup Komutanlığı
m9RCVr.png

doomworld.com leaked

# İçindekiler #
  •  username
  • ip_adress
  •  email
  • steam_id

The Gölge

Katılımcı Üye
16 May 2019
878
3
1,746
Onaylandı,
Eline sağlık.
Eyvallah cano
Eyvallah dostum
Eyvallah dostum
Eyvallah dostum
Elinize Sağlık.
Eyvallah dostum
Eline sağlık reis.
Eyvallah cano
Ellerine sağlık.
Eyvallah dostum
Ellerine sağlık, güzel iş.
Eyvallah dostum
Elinize sağlık hocam :)
Eyvallah cano :)
Emeğinize Sağlık Hocam. :)
Eyvallah cano :)

The Gölge

Katılımcı Üye
16 May 2019
878
3
1,746
Veritabanı zaten Ekim ayında RaidV2'de sızdırılmış, tam bir rezillik.

@Baysal @Admin daha neler görecek bu gözler sayın adminlerim?

bkkKvf.jpg
Sevgili dostum, shell attığım bir sitenin sunucusun da farkettim siteyi sitenin herhangi bir dizininde yükleme veyahut değiştirme yapacak yetkim yoktu içersinde bir adet sql dosyası buldum bir çok verisi şifrelenmiş bir dosyaydı şifresini çözebildiğim ve önem arz edenleri bir araya getirdim ve paylaşma isteğinde bulundum sistem benden önce girilip leak edilmiş olabilir lakin hiçbir sisteme tek kişi girecek diye bir kural yok maalesef. İlgin için teşekkür ederim iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.