dork ile site hacklemek yardim

azer001

Yeni üye
3 Haz 2014
15
0
Azerbaycan
Yardim etmenizi istedigim konular
1.bir sitede dork ile sql acigi buldum sonra ne yapmaliyim yani bu aciqla siteni admin paneline nasil gire bilirim
2.bazen google dork arattigimda cikan siteni index of kismina girebiliyorumyani sitedeki butun dosyalar onume geliyor amma degisiklik yapamiyorum
3.boyle site aramak digilde hedefde tutdugum bir siteye nasil index basa bilirim onere bileceyiniz programlar ve ya yollar varmi

hepinize simdiden tesekkur ederim

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
bulduğun açığa göre yapacağın işlem değişiklik gösterir sql bulduysan sql map havij veya manuel sql uygulayabilirsin

xss ise ayrı yöntem iis ise ayrı yöntem upload açığı ayrı yöntem açık ne ona göre araştırma yap :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.