Dos Saldiri Yaptim Sİte Kapandi (Şikayetçi Olurlarmi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cgtynr

Yeni üye
29 Haz 2007
33
2
Bir siteye Ddos saldırısı yaptım sırf deneme amaçlı (program çalışıyor mu diye) şimdi site açılmıyor 3 saattir.Bu herifler gelmesin bilişim suçlarıyla bana? Valla bir şeyler diyin beyler tırsıyorum :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByGeccsaa

Katılımcı Üye
7 Tem 2012
446
0
akçakoca
o adamın insafına kalmış bişey ben serverıma saldıranların ıp adreslerini hemen alıp bilişim suçlarıuna atıyorum ayrıca istesem mahkemeye verip tazminat davası bile açabilim

ddosattack

Yeni üye
21 Eyl 2012
12
0
vericegim bi site var bu siteyi linux makinadan 20 dakkada bir kod yazıp çökertebilene aylık 1000 lira maaş vericegim [email protected] msnmi ekleyin vede bana mail atın benimde eklemem gerekiyor yoksa ekleyen kişileri göremiyorum

procu01

Uzman üye
21 Ağu 2011
1,001
4
bir siteye ddos saldırısı yaptım sırf deneme amaçlı (program çalışıyor mu diye) şimdi site açılmıyor 3 saattir.bu herifler gelmesin bilişim suçlarıyla bana? Valla bir şeyler diyin beyler tırsıyorum :)

kardeşim ddosla tek başına saldırdıysan sadece sende kapalı gözükür sitenin linkini bir arkadaşına at açıyorsa sorun yok kapalıysada anlamazlar zaten :d

14 Eyl 2012
104
0
Arkadaşlarımın'da dediği gibi hacklediğin site önemli bi site ise Devlet Sitesi , Kurum Vs. başın belaya girebilir. Diğer türlü bişey olcağını zannetmem..

eNTeqRe

Üye
14 Eyl 2012
152
0
d-dos ıle kendın pıng attıysan sıte çökmez senın gırısın engellenır.. modeme reset at sıteye tekrar gırersın.. ancak d-dos u ıkı veya daha fazla pc ıle yaptıysan sıte bu pınglerı karsılayamaz ve bellı bır sure sonra kaldıramaz.. o yuzden de çöker.. tek attıysan modemı resetle gır:D

ddosattack

Yeni üye
21 Eyl 2012
12
0
vericegim bi site var bu siteyi linux makinadan 20 dakkada bir kod yazıp çökertebilene aylık 1000 lira maaş vericegim [email protected] msnmi ekleyin vede bana mail atın benimde eklemem gerekiyor yoksa ekleyen kişileri göremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.