Dos saldırısını denedim ama hata yiyorum

Treyk

Yeni üye
30 Tem 2023
7
0
Arkana Bak
Dostlar Kali Linux'da her türlü Dos saldırısını denedim ama hata yiyorum çözüm yolu varsa yazarmısınız iyi günler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RW

Moderatör
26 Kas 2020
2,289
1,782
Her türlü ddos saldırısı derken neyi denediniz VDS üzerinden mi saldırı yaptınız yoksa kendi sunucunuz üzerinden mi ?
Hangi araçları kullandınız daha detaylı bilgi verirmisiniz ?

Treyk

Yeni üye
30 Tem 2023
7
0
Arkana Bak
Her türlü ddos saldırısı derken neyi denediniz VDS üzerinden mi saldırı yaptınız yoksa kendi sunucunuz üzerinden mi ?
Hangi araçları kullandınız daha detaylı bilgi verirmisiniz ?
Kali Linux dan yaptım Slowloris Hulk Botnet Torshammer hibernet loic vb. kullandım terminal üzerinden hepsinde hata yiyorum saldırı başlamıyor yani

Treyk

Yeni üye
30 Tem 2023
7
0
Arkana Bak
Hata kodunu atarsanız yardımcı olabiliriz birçok sebepten hata alıyor olabilirsiniz
Bİ saniye kali girip atıcam

Hata kodunu atarsanız yardımcı olabiliriz birçok sebepten hata alıyor olabilirsiniz
File "/home/kali/Documents/Hulk/hulk.py", line 72
print '---------------------------------------------------'
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
SyntaxError: Missing parentheses in call to 'print'. Did you mean print(...)?

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,764
409
Sydney
geçersiz komut girmissiniz cd hulk yapıp --help/-help yazar mısınız size komutları göstermesi lazım

ZiksthemW

Asistan Moderatör
28 Mar 2020
1,040
137
Oslo
Bİ saniye kali girip atıcam

Merhaba,

Python kodunda hata bulunmakta.. Print kodunun kullanımı eski versiyonlara göre yapılmış. Herhangi bir kod editörü ile kodu açarak, 72. satırdaki print kodunun başına ve sonuna ")" eklemeniz gerekmekte.

Olması gereken:

print('---------------------------------------------------')

Saygılarımla,

ZiksthemW

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,785
830
THT
Selamlar,
Kullandığınız tool fixlenmiş olabilir. Güncel tool kurmaya çalışın. -help ile komutları görebilirsiniz. Aynı hatayı almaya devam ediyorsanız bize hata kodunu iletin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.